Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برانکو افشین قطبی راتحقیرکرده است؟ - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 04:43 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- ورزشی - برانکو افشین قطبی راتحقیرکرده است؟

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برانکو افشین قطبی راتحقیرکرده است؟

تاریخ 01 شهریور 1394 ساعت 09:28:11
کد خبر: 050110
شبکه نیوز / در هفته‌های اخیر و با توجه به نتایج تیم پرسپولیس در لیگ برتر، تعدادی از رسانه‌ها از افشین قطبی به عنوان گزینه جانشینی برانکو یاد می‌شود.


شبکه نیوز / افشین قطبی چند روزی است که اسمش دوباره شنیده می شود و در حالی که تیم برانکو خوب بازی می کند اما بد نتیجه گرفتنش سبب شده تا تیم حامیان قطبی در پی عبور از مرد کروات باشند.

 

مدیر برنامه های قطبی در مناظره ای مجازی با امیر خادم این جنگ را آغاز کرده و کارش سبب شده تا حامیان برانکو هم آرام ننشینند. حالا روزنامه ای ورزشی که با مربی کروات رابطه نزدیکی هم دارد، از  قول او مطلب جالبی در تیتر خود نوشته است: «قطبی می‌خواست آنالیزور تیم من بشود.» این مطلب به نوعی تحقیر قطبی توسط برانکو است.

چندی پیش بود که مدیر برنامه‌های قطبی گفته بود که تنها به خاطر حرف‌های یک دلال با خادم، برانکو به قطبی ترجیح داده شده است.

مهدی حاج باقر که لقب وکیل قطبی در تهران را داشته در این بحث ادعا کرده بود درحالی که سال قبل نژادفلاح می خواسته قطبی سرمربی پرسپولیسی ها شود ؛ خادم نظرش روی برانکو بوده است . حرفی که البته با گفته های قبلی نژاد فلاح که همیشه قطبی را گزینه دوم معرفی کرده بود؛ همخوانی نداشت.

در سال 2005 بود که افشین قطبی درخواست داد به عنوان آنالیزور یا کمک مربی به کادر تیم ملی ایران اضافه شود.او آن زمان در مدرسه فوتبالش در دانشگاهی در آمریکا فعالیت می کرد اما سابقه همکاری با سرمربی تیم ملی آمریکا به عنوان آنالیزور و البته همکاری با گاس هیدینک در همین سمت در جام جهاتی ٢٠٠٢ را داشت و در اف سی سئول هم تجاربی به عنوان آنالیزور داشت. برانکو اما ترجیح داد در کنار حسین فرکی، هومن افاضلی را  به عنوان آنالیزور با خود همراه کند.

در ادامه ولی قطبی توانست پیشرفت کند . در جام جهانی ٢٠٠٦ دستیار ادووکات در کره جنوبی شد؛ سال ٢٠٠٧ همراه پیم فربیک تیم قلعه نویی را از جام ملتهای مالزی حذف کردند و در سال ٢٠٠٨ با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران شد. او با این قهرمانی که آخرین موفقیت فوتبال پرسپولیس بوده به تیم ملی رسید و بعد هم به فوتبال ژاپن رفت اما ناکام ماند. حالا هم برای دو بازی به جزیره ای در دریای کارائیب رفته تا دستیار کلایورت باشد.

این روزها برانکو که البته در ظاهر و به عنوان چیزی که در مطبوعات دیده می‌شود، حمایت کادر مدیریت باشگاه را با خود می‌بیند، در جواب این شایعات با انجام این مصاحبه کمی رقیب خود را تحقیر کرده است.

حضور 35 هزار نفر در هفته چهارم و در حالی که پرسپولیس تنها یک امتیاز داشت و البته حمایت آن ها از تیم‌شان، نشان از آن دارد هواداران هم از عملکرد برانکو راضی هستند و اکنون نیازی به تغییر مربی نمی‌بینند. آن‌ها از تجربه سال‌های گذشته خود درس گرفتند و تصمیم گرفتند کمی به مربی تیم خود زمان بدهند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.