Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کریستیانو رونالدو بازیگر می شود - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 10:42 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- ورزشی - کریستیانو رونالدو بازیگر می شود

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

کریستیانو رونالدو بازیگر می شود

تاریخ 23 شهریور 1394 ساعت 11:35:08
منبع: 90
کد خبر: 050544
 شبکه نیوز / کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال پس از درخشش در عرصه فوتبال حالا قرار است که به در هنر هفتم یعنی سینما هم خودی نشان دهد.

شبکه نیوز /  اخبار رسیده حاکی از آن است که مارتین اسکورسیزی ، کارگردان مشهور هالیوود با کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال صحبت کرده و قرار است که برنده توپ طلای جهان در دو سال اخیر در فیلم جدید این کارگردان به نام "متقلب" نقشی جزئی داشته باشد.


این فیلم بر اساس زندگی الساندرو پروتو، تاجر ایتالیایی ساخته شده است. رونالدو نه تنها در برخی سکانس های این فیلم سینمایی حضور خواهد داشت بلکه آپارتمان شخصی خود در منطقه سنترال پارک نیویورک را هم در اختیار سازندگان فیلم قرار می دهد تا از آن به عنوان لوکیشن برخی صحنه ها استفاده شود


اسکورسیزی یکی از برترین و صاحب سبک ترین کارگردان های معاصر هالیوود است که فیلمهایی نظیر " گرگ وال استریت" ، "هوگو"، "رفتگان" ، "راننده تاکسی" و "گاو خشمگین" برخی از شاهکارهای او در زمینه فیلمسازی به شمار می روند.


به هر صورت هر چند که نقش رونالدو در این فیلم قرار است جزئی باشد اما با توجه به آن که ستاره پرتغالی  در برخی محافل گفته که بدش نمی آید که پس از بازنشستگی از فوتبال وارد دنیای سینما شود، دستیابی او به "اسکار"  و قرار دادن آن در کنار جوایز فوتبالیش مثل توپ طلا و کفش طلا در نوع خود می تواند جالب توجه باشد!/ کد550Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.