Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
قلعه نوعی دوباره می آید - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:10 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- ورزشی - قلعه نوعی دوباره می آید

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
دلیل محکم برکناری مظلومی

قلعه نوعی دوباره می آید

تاریخ 28 فروردین 1395 ساعت 00:02:54
منبع: اختصاصی حرف راست
کد خبر: 052211
دربی پرسپولیس -استقلال در ورزشگاه یکصد هزارنفری آزادی ودر زیر باران بهاری با نتیجه 4-2 به سود پرسپولیس به پایان رسید.ثبات برانکو ومدیریت پرسپولیس بهتر از برنامه های مظلومی ومدیریت استقلال در لیگ برتر جواب داد.گردش دوباره سرمربیگری استقلال  بعد از مظلومی به قلعه نوعی میرسد...
قلعه نوعی دوباره می آید

گزارش اختصاصی حرف راست /برانکو با ثباتی که در باشگاه وکیفیتی که در بازیکنان ایجاد کرد توانست یک تیم قعر نشین را به صدر جدول لیگ برتر برساند .برانکو میگوید : ما پیروز شدیم و یک برد پرگل و باشکوه را به هوادارانمان تقدیم کردیم. مستحق این برد بودیم و به جایی که استحقاقش را داشتیم رسیدیم. 4 هفته دیگر باقی مانده نباید به خاطر این پیروزی جوگیر شویم. چون 4 بازی دیگر در پیش داریم و بازیکنانم می‌دانند که 4 بازی سخت را داریم.

در مقابل تیم استقلال که شروع لیگ را با صدر نشینی شروع کرد در مقایسه با عملکرد رقیب دیرینه اش پرسپولیس میبایست همچنان آن اختلاف شروع فصل را حفظ می کرد که تفاوت عملکرد دومربی بزرگ پایتخت خیلی مشهود است.شاید به گفته مظلومی که ما هنوز چیزی را از دست ندادیم یک لطیفه باشد چون پرسپولیس پس از هفته ها تلاش وبرنامه ریزی توانست صدر جدول را قرمز ودل هوادار خود را شاد کند .کارنامه برانکو برای مدیریت استقلال می تواند دلیل محکمی برای برکناری مظلومی باشد.

حال باید به اما اگر ها دلخوش بود و اگر نشد به سراغ جام حذفی رفت ودر نهایت سهمیه آسیا را هم برباد رفته دید وشروع حاشیه های جدید برای استقلال دانست.

سالهاست که مدیریت وسرمربیگری تیم بزرگ استقلال به حالت گردشی پیش می رود وسرمایه اصلی کشور ما که همان تماشاچیان میباشند منتظر خبری که اکثرا برای آنها قابل پیش بینی میباشد .یا مظلومی یا قلعه نوعی .

البته این قضیه در اکثر تیم های ایرانی قابل پیش بینی می باشد ومربیان کروات که امروز دراین تیم وفردا درتیم دیگر به صورت گردشی می باشند .

آیا این داستان های تکراری درکشورمان به پایان می رسد وفوتبال ما هم می تواند مثل ورزش های دیگر همپون کشتی وتکواندو و والیبال خود را ازآسیا فراتر نشان داده ودر سطح جهانی رقابت کند؟

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.