Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رکورد عجیب تیموریان در فوتبال ایران - شبکه نیوز
دو شنبه، 28 خرداد 97 ساعت 11:57 ق.ظ / Mon, 2018 June 18

- ورزشی - رکورد عجیب تیموریان در فوتبال ایران

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
هر چهار( 4 بازی) آندرانیک تیموریان چقدر پول دریافت کرده است ؟؟؟

رکورد عجیب تیموریان در فوتبال ایران

تاریخ 05 اردیبهشت 1395 ساعت 16:43:09
منبع: varzesh3
کد خبر: 052335
حرف راست / بعید است آندرانیک تیموریان در سه بازی آینده سایپا به میدان برود. اواز چند هفته قبل دچار آسیب دیدگی شده و به نظر نمی تواند تا پایان فصل برای سایپا بازی کند / قراردادی که حتی درباره اش می گویند بیشتر از 500 میلیون هم ارزش دارد/  4 بازی و 500 میلیون یعنی تیموریان برای هر بازی ....
رکورد عجیب تیموریان در فوتبال ایران

 

 

  4 بازی و 500-600 میلیون


رکورد عجیب تیموریان در فوتبال ایران

 

گروه ورزشی پایگاه رسمی خبری تحلیلی حرف راست / بعید است آندرانیک تیموریان در سه بازی آینده سایپا به میدان برود. اواز چند هفته قبل دچار آسیب دیدگی شده و به نظر نمی تواند تا پایان فصل برای سایپا بازی کند / نیم فصل و وقتی جواد نکونام تصمیم گرفت سایپا را به مقصد العربی ترک کند، مجید جلالی تصمیم گرفت تا آندرانیک تیموریان را جایگزین او کند.
  

به گزارش دریافتی، نیم فصل و وقتی جواد نکونام تصمیم گرفت سایپا را به مقصد العربی ترک کند، مجید جلالی تصمیم گرفت تا آندرانیک تیموریان را جایگزین او کند.

 

تیموریان که به تازگی از ام صلال جدا شده بود به سایپا پیوست. آن هم با قراردادی که البته در سازمان لیگ 500 میلیون به ثبت رسیده. تیموریان برای نیم فصل بازی برای سایپا این قرارداد را امضا کرد.

 

قراردادی که حتی درباره اش می گویند بیشتر از 500 میلیون هم ارزش دارد.

آندو اما در طول این نیم فصل و تا پایان هفته بیست و هفتم  فقط 4 بازی برای سایپا انجام داده. اگر به گفته پزشکان، کاپیتان تیم ملی بازی های بعدی سایپا را هم از دست بدهد که بعید است چنین اتفاقی رخ ندهد، فقط 4 بازی برای تیموریان در ترکیب سایپا به ثبت خواهد رسید.

 

4 بازی و 500 میلیون یعنی تیموریان برای هر بازی 125 میلیون دریافت کرده. البته مصدومیت جزئی از فوتبال است و نمی تواند به آندو از این بابت انتقاد کرد.

 


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.