Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
انصاری فرد: آقای گل یونان؟ چراکه نه؟ + عکس - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 07:34 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - انصاری فرد: آقای گل یونان؟ چراکه نه؟ + عکس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
بازی بیل و بنزما را دوست دارم

انصاری فرد: آقای گل یونان؟ چراکه نه؟ + عکس

تاریخ 13 مهر 1395 ساعت 07:12:08
کد خبر: 054254
کریم انصاری فر درمصاحبه ای پیش از ترک یونان وحضور در اردوی تیم ملی به سئوالات ماپاسخ داد/ او که درفصل گذشته عنوان برترین بازیکن تیمش راکسب کرده بود،دراین فصل نیزستاره سرخابی‌های پانیونیوس است و توانست با گل زیبایی که دراین هفته مقابل ایراکلیوس به ثمر رساند،تیتراصلی رسانه‌های این کشوررا به خود اختصاص دهد گلی که خیلی‌ها آن را با گل گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید مقایسه میکنند و ازشباهت آن میگویند/باشماره 10 تیم‌ملی در فرودگاه یونان دقایقی کوتاه به صحبت نشستیم که در ادامه می‌خوانید:
انصاری فرد: آقای گل یونان؟ چراکه نه؟ + عکس

 

 


انصاری فرد: آقای گل یونان؟ چراکه نه؟


 


 

به گزارش "گروه ورزشی حرف راست"، کریم انصاری‌فرد در دومین فصل حضورش در سوپرلیگ یونان توانسته بار دیگر نگاه‌ها را به سمت خود جلب کند. او که در فصل گذشته عنوان برترین بازیکن تیمش را کسب کرده بود، در این فصل نیز ستاره سرخابی‌های پانیونیوس است و توانست با گل زیبایی که در این هفته مقابل ایراکلیوس به ثمر رساند، تیتر اصلی رسانه‌های این کشور را به خود اختصاص دهد گلی که خیلی‌ها آن را با گل گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید مقایسه می‌کنند و از شباهت آن می‌گویند.


با شماره 10 تیم‌ملی در حالی که در فرودگاه یونان حضور داشت و خود را مهیا حضور در ایران می‌کرد دقایقی کوتاه به صحبت نشستیم که در ادامه می‌خوانید:

 


خوشحالم سربلند شدیم
خدا را شکر فصل جدید را فوق‌العاده و دور از ذهن کارشناسان یونانی آغاز کردیم و اکنون در رتبه دوم سوپرلیگ حضور داریم. 3 برد و یک باخت حاصل کارمان در 4 دیدار اخیر بود که باختمان نیز روی اشتباه خودمان حاصل شد به گواه کارشناسان من و مسعود شجاعی نیز در این بازی‌ها عملکرد خوبی داشتیم خوشحالم که سربلند شدیم و امیدوارم همین روند را در ادامه پیش گیریم و بتوانیم رتبه خوبی کسب کنیم.

 


شرایط در پانیونیوس تغییر کرد
درست است که فصل گذشته لیگ یونان را با رتبه چهارم خاتمه دادیم اما در این فصل شرایط بهتری داریم و کل تیم خوب هستند. من و مسعود نیز در پستی حضور داریم که انتظار از ما بالاست و امیدواریم بتوانیم وظیفه‌مان را همین‌طور خوب به پایان برسانیم. به طور کلی شرایط در پانیونیوس متفاوت و بهتر شده است.

 


همیشه برای آقا گلی می‌جنگم
آقای گلی یونان؟ چرا که نه؟ باید ببینم  خدا چه می‌خواهد همانطور که گفتم ما فصل قبل چهارم شدیم اما اکنون شرایط بهتری نسبت به گذشته داریم و تیم تقویت شده. من همیشه برای آقای گلی و بیشترین گل زده تلاش می‌کنم و البته همه چیز دست خداست. قول می‌دهم بهترین عملکرد را داشته باشم و این اتفاق علیرغم رقبای قدرتمندی که در یونان دارم دور از دسترس نیست.

 


شرایط تمرین در یونان متفاوت است
دومین فصل حضورم در یونان را تجربه می‌کنم و به هر حال شناخت بهتری کسب کرده‌ام و لیگ یونان کاملا حرفه‌ای است و شرایط تمرینی و تاکتیکی متفاوت و مناسبی دارد و من هر روز تمرینات اختصاصی را پشت سر می‌گذارم و شکر خدا توانسته‌ام تا به اینجا مزد زحماتم را بگیرم. با این حال با حضور رقبایی مثل المپیکوس، پانتیاکوس و پائکه شرایط سختی را در سوپر لیگ تجربه می‌کنیم و رقبای سرسختی داریم.

 


کریم بنزما یا گرت بیل؟
این لطف خدا بود که توانستم آن گل را به ثمر برسانم و بعد از آن چند سایت و روزنامه یونانی به این نکته اشاره کردند که گل من شبیه به گل گرت بیل در فینال جام‌حذفی اسپانیا داشته که برای خودم هم سورپرایز بود. به هر حال رئال مادریدی هستم و سبک بازی بنزما و بیل را هم دوست دارم. در ایران به من کریم بنزما می‌گفتند و اکنون شبیه بیل گل زده‌ام تا نشان دهم یک رئالی اصیل هستم.

 


ازبکستان سخت است و پتانسیل ایران بالاست
بازی سختی مقابل ازبکستان پیش رو داریم و این تیم با صدرنشینی در گروه ما نشان داده انگیزه‌های بالایی دارد و بازی در خانه حریف و تاشکند کار ما را سخت‌تر می‌کند. خاطره خوبی از تاشکند دارم و آخرین‌بار پاس گل 3 امتیازی به خلعتبری دادم اما این‌بار اصلا مهم نیست چه کسی بازی کند، چه کسی گل بزند و چه کسی پاس گل بدهد. ما یک تیم 80 میلیونی هستیم که به ازبکستان می‌رویم تا پتانسیل خود را نشان دهیم و در کنار همه مردم یکدل و یک هدف به دنبال صعود خواهیم بود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.