Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بازیکنان و مربیان ماهشهر خواهان حضور در میدان - شبکه نیوز
یک شنبه، 06 خرداد 97 ساعت 04:31 ب.ظ / Sun, 2018 May 27

- ورزشی - بازیکنان و مربیان ماهشهر خواهان حضور در میدان

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
بهروان: نباید تصمیم غیرفوتبالی گرفته شود

بازیکنان و مربیان ماهشهر خواهان حضور در میدان

تاریخ 28 آبان 1395 ساعت 16:24:10
کد خبر: 054577
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: بازیکنان و مربیان تیم ماهشهر خواهان حضور در مسابقه با گسترش فولاد تبریز هستند اما برخی مسئولان به آنها اجازه حضور در ورزشگاه را ندادند/ کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ نیز برنامه‌ای که به ما نوشته است اعلام کرده این ورزشگاه شرایط استاندارد ندارد. سکوهای این ورزشگاه در بهترین حالت 1500 تماشاگر را می‌تواند پذیرا باشد.
بازیکنان و مربیان ماهشهر خواهان حضور در میدان

 


بازیکنان و مربیان ماهشهر خواهان حضور در میدانبه گزارش "شبکه نیوز" و به نقل از فارس،‌ غلامرضا بهروان در مورد وضعیت بازی شهرداری ماهشهر و گسترش‌فولاد تبریز گفت: برابر اطلاع ما بازیکنان و مربیان تیم ماهشهر خواهان حضور در ورزشگاه نفت امیدیه هستند اما ظاهرا برخی از مسئولان به آنها گفته‌اند به ورزشگاه نروند. این یک تصمیم غیرفوتبالی است. قانون در مورد این مسئله کاملا گویاست.

 

وی ادامه داد: اگر تیم شهرداری ماهشهر روز گذشته به ما اعلام می‌کرد که در میدان مسابقه حاضر نمی‌شود بهتر بود زیرا اکنون بازیکنان تیم حریف، داوران و حتی تماشاگران در ورزشگاه حضور دارند اما تیم شهرداری ماهشهر به ورزشگاه نرفته است. در روز قرعه‌کشی مرحله یک هشتم جام حذفی من در مراسم اعلام کردم که به دلیل آنکه ورزشگاه ماهشهر استانداردهای لازم را ندارد این بازی در ماهشهر برگزار نخواهد شد.

 

[بازیکنان و مربیان ماهشهر خواهان حضور در میدان]

بهروان تصریح کرد: کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ نیز برنامه‌ای که به ما نوشته است اعلام کرده این ورزشگاه شرایط استاندارد ندارد. سکوهای این ورزشگاه در بهترین حالت 1500 تماشاگر را می‌تواند پذیرا باشد.

 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه کمیته انضباطی باید در مورد این بازی تصمیم‌گیری کند یا بازی به سود گسترش تمام شده، تلقی می‌شود، گفت: اگر در دقایق باقیمانده شهرداری ماهشهر در ورزشگاه حاضر نشود برابر قانون گسترش فولاد 3 بر صفر پیروز شده و به مرحله بعد صعود می‌کند.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.