Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
فیلم + داور به رحمتی جهت پنالتی را نشان داد؟ - شبکه نیوز
دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 04:16 ب.ظ / Mon, 2018 April 23

- ورزشی - فیلم + داور به رحمتی جهت پنالتی را نشان داد؟

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
بررسی یک شایعه ؛

فیلم + داور به رحمتی جهت پنالتی را نشان داد؟

تاریخ 29 آبان 1395 ساعت 21:56:17
منبع: parsine
کد خبر: 054601
مسابقه حساس استقلال تهران و صبای قم اگر از لحاظ کیفیت فنی حرفی برای گفتن نداشت اما تا دلتان بخواهد حاشیه داخل و بیرون زمین داشت!

 

 

 
 
 
 
به گزارش شبکه نیوز | مسابقه حساس استقلال تهران و صبای قم اگر از لحاظ کیفیت فنی حرفی برای گفتن نداشت اما تا دلتان بخواهد حاشیه داخل و بیرون زمین داشت!
 
از سکونشینی یهویی (!) امین حاج محمدی با تذکر جالب فردوسی‌پور و فحاشی به حامد لک تا ضربات پنالتی و تذکر داور و درگیری صمد مرفاوی در کنفرانس مطبوعاتی با یک خبرنگار!
 
پس از پایان مسابقه در شبکه های مجازی ویدیویی منتشر شد که احمد صالحی به مهدی رحمتی می گوید به سمت چپ شیرجه بزن تا توپ امرایی بازیکن صبا را مهار کنی. دست بر قضا تنها ضربه پنالتی که رحمتی موفق به مهار آن شد همین پنالتی نخست بوده است.

اگرچه در نگاه اول احساس می‌شود که احمد صالحی به مهدی رحمتی می‌گوید به‌چپ اما با دقت بیشتر مشخص می‌شود که این داور به دروازه‌بان استقلال تاکید می‌کند که سریع بچرخ. با توجه به این که رحمتی همیشه پیش از ضربات پنالتی رو به دروازه می‌ایستد و دعا می‌خواند داور بازی از او می‌خواهد که زودتر به سمت بازی برگردد و بازی را شروع کند.

حتی اگر نتوان به طور دقیق صحبت های صالحی را لب خوانی کرد اما بعید به نظر می رسد که برای تبانی بین دو بازیکن، داور را هم دخیل کنند! دو بازیکن می توانستند خیلی راحت تر از این مسایل، با یکدیگر هماهنگ باشند تا پنالتی را هدر بدهند و به نظر می رسد این شایعه صرفا یک کری سرخابی در فضای مجازی است که هر بار از جانب هواداران برای رقیب تراشیده می شود!
 
 
00:03 00:28
 
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.