Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عکس+مهمان سرشناس یاران شهباززاده در آلانیا - شبکه نیوز
دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 08:00 ق.ظ / Mon, 2018 April 23

- ورزشی - عکس+مهمان سرشناس یاران شهباززاده در آلانیا

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

عکس+مهمان سرشناس یاران شهباززاده در آلانیا

تاریخ 16 آذر 1395 ساعت 12:25:36
کد خبر: 054650
اردوی آلانیا در روزهای گذشته تحت الشعاع حضور یک مهمان سرشناس از رجال سیاسی بود که این اتفاق سرو صدای زیادی در محافل خبری ترکیه به راه انداخت.

 

 

مهمان سرشناس یاران شهباززاده در آلانیا

 

 


 

به گزارش شبکه نیوز به نقل از "ورزش سه"، آلانیااسپور در حالی اولین تجربه حضور در سوپرلیگ ترکیه را پشت سر می گذارد که مورد حمایت ویژه مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه این کشور قرار دارد و با توجه به حضور این چهره پرنفوذ سیاسی در بین اعضای هیات رئیسه باشگاه همواره میزبان مهمانان سرشناسی در اردوی خود بوده است. 


از جمله سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه که در بین جهانیان نام و آوازه زیادی دارد. لاوروف که برای حضور در نشستی سیاسی به ترکیه سفر کرده بود بعد از دیدار با وزیرامورخارجه ترکیه در اقدامی جالب به بازدید از باشگاه آلانیااسپور و تمرینات این تیم پرداخت تا حضور او در جمع سجاد شهباززاده و هم تیمی هایش به خبر اول رسانه های ترکیه تبدیل شود.


حسن چاووش اوغلو رئیس باشگاه آلانیا در این دیدار پیراهن شماره 7 را به نام لاوروف تقدیم وزیر امورخارجه روسیه کرد تا همین اقدام باشگاه تازه صعود کرده به سوپرلیگ را در صدر اخبار این کشور قرار داده و شهرتی جالب توجه برای آنها به ارمغان بیاورد.

 


 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.