Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
روستوف به جای ستاره، استعدادهای بزرگی دارد - شبکه نیوز
پنج شنبه، 31 خرداد 97 ساعت 09:31 ق.ظ / Thu, 2018 June 21

- ورزشی - روستوف به جای ستاره، استعدادهای بزرگی دارد

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
ادعای جالب سرمربی آیندهوون در کنفرانس مطبوعاتی

روستوف به جای ستاره، استعدادهای بزرگی دارد

تاریخ 16 آذر 1395 ساعت 13:43:30
کد خبر: 054651
سرمربی آیندهوون در کنفرانس مطبوعاتی آخرین دیدار لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری حریف روسی خود را رقیبی زیرک و سرسخت قلمداد کرد.

 

روستوف به جای ستاره، استعدادهای بزرگی دارد


 


 

به گزارش سرویس ورزشی شبکه نیوز به نقل از "ورزش سه"، فیلیپ کوکو سرمربی مشهور هلندی که با آیندهوون نتایج بسیار خوبی در سال های گذشته کسب کرده در آستانه جدال مرگ و زندگی امشب با روستوف به تعریف و تمجید از این تیم روسی پرداخت و مدعی شد شکست دادن رقیب اصلا کارآسانی نیست.


در میان تمام صحبت های فیلیپ کوکو باید به قسمتی از حرف های او در مورد ستاره های روستوف اشاره کرد جایی که این مربی ادعا کرد روس ها ستاره ندارند اما تا دل تان بخواهد در ترکیب شان استعدادهای بزرگ و نابی در اختیار دارند که هر کدام شان در یک لحظه می توانند سرنوشت بازی ها را تغییر دهند.

 

 

 

 

سایت ووته بال هلند در تفسیر کنفرانس مطبوعاتی سرمربی آیندهوون نوشت:« بیشتر به نظر می رسد منظور کوکو به سه بازیکن جوان روستوف برمی گردد که از مدت ها قبل خبر علاقمندی باشگاه آیندهوون به جذب آنها شنیده می شود.


از جانان دروازه بان این تیم گرفته که به مرد شماره یک روسیه تبدیل شده تا دیمیتری پولوز و سردار آزمون زوج خط حمله روستوف تا این مثلث به دغدغه بزرگ فیلیپ کوکو در مصاف امشب تبدیل شوند».


بعد از بازی رفت دو تیم که در خانه روستوف به تساوی 2-2 منجر شد بسیاری از رسانه های معتبر هلندی واروپایی ابراز علاقه آیندهوون به بازیکنان جوان تیم روسی از جمله سردار آزمون را در صدر اخبار خود قرار دادند و هنوز هم به این اخبار دامن می زنند. 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.