Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ادعای جنجالی عضو پیشین کمیته اخلاق - شبکه نیوز
سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 05:32 ق.ظ / Tue, 2018 April 24

- ورزشی - ادعای جنجالی عضو پیشین کمیته اخلاق

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ادعای جنجالی عضو پیشین کمیته اخلاق

تاریخ 19 آذر 1395 ساعت 00:03:52
کد خبر: 054674
ادیبی عضو پیشین کمیته اخلاق گفت ده نوجوان از یک سرپرست فوتبال شکایت کردند اما ابزار برخورد با فرد خاطی وجود نداشته است.

نود: رادیو ورزش امشب، مناظره ای درباره مسائل اخلاقی فوتبال با حضور هوشنگ نصیرزاده که آیین نامه کمیته اخلاق را نوشته و همچنین ادیبی عضو پیشین کمیته برگزار کرده است.

مناظره ای که جنجالی شده و صدای دو طرف بارها و بارها بالا رفته است.

در بخشی از این مناظره که توسط حسین شریفی مجری شناخته رادیو ورزش برگزار می شده، هوشنگ نصیرزاده در یک اظهار نظر عجیب داشتن اختیارات قضایی بیش از حد کمیته اخلاق را فراقانونی دانسته است و این در حالی است که خود او نگارنده آیین نامه کمیته اخلاق بوده که در سال ۹۳ به تصویب هیات رئیسه وقت فدراسیون فوتبال رسیده است.

در مقابل او ادیبی گفته است: زمانی که ما بودیم، بیش از ده نوجوان از سرپرست یک تیم فوتبال شکایت کردند. دلیل این شکایت بلایی بود که سرشان آمده بود اما ما ابزار قانونی برای برخورد با این آدم را نداشتیم!

این اظهار نظر عجیب تر عضو سابق کمیته اخلاق اعتماد را از فدراسیون فوتبال و باشگاههای رسمی سلب می کند چرا که باید کمیته اخلاق بتواند به این مسایل ورود کند تا ریشه فساد کنده شود. کمیته اخلاق باید صلاحیت اخلاقی مربیان و مدیران و سرپرست های تیم های پایه را تایید کند. تا زمانی که از این دست اتفاقها بیفتد، فوتبال همچنان درگیر انواع و اقسام فسادها خواهد بود!

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.