Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رحمتی: کمیته اخلاق را قانع کردم - شبکه نیوز
یک شنبه، 06 خرداد 97 ساعت 04:32 ب.ظ / Sun, 2018 May 27

- ورزشی - رحمتی: کمیته اخلاق را قانع کردم

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

رحمتی: کمیته اخلاق را قانع کردم

تاریخ 19 آذر 1395 ساعت 01:09:18
کد خبر: 054702
دروازه بان استقلال گفت که در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شده است و جلسه ای را با مسئولان این کمیته برگزار کرده است.
رحمتی: کمیته اخلاق را قانع کردم

دروازه بان استقلال گفت که در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شده است و جلسه ای را با مسئولان این کمیته برگزار کرده است.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، سیدمهدی رحمتی درباره حضورش در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: من بر اساس وظیفه و رعایت اخلاق تصمیم گرفتم شب گذشته در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شوم که در آنجا جلسه خوبی را با آقای تورک داشتم. اصلا بحث عکس و مسائل این چنینی در آنجا مطرح نبود و من متوجه شدم که این کمیته با چه مسائلی مهمی مثل مبارزه با فساد در مدارس فوتبال و یا پرونده های متعلق به پنج سال پیش که گزارش هایش در مجلس و سایر نهادهای مربوطه موجود است را بررسی و پیگیری می کند. حتی من گلایه ای از یکی از همکاران ایشان درباره مصاحبه هایش داشتم و شکایتی هم از ایشان تقدیم رییس محترم کمیته اخلاق کردم که تورک با خوشرویی این گلایه مرا شنیدند و قول برخورد با این موضوع را دادند.

وی افزود: عمده گلایه مسئولان کمیته اخلاق از من بابت این بود که چرا با وجود احضارم به کمیته اخلاق به آنجا نرفته بودم و این باعث شده بود که آنها گمان کنند که من به عمد به این کمیته نرفتم و بعد از اینکه این عزیزان صحبت های مرا شنیدند و فهمیدند تنها یکبار نامه این کمیته به دست من رسیده بود، قانع شدند و موضوع تمام شد و مشکلی نیست.

کاپیتان استقلال در پایان اضافه کرد: جا دارد از آقایان تاج و تورک بابت لطفشان به من تشکر کنم. من وقتی در کمیته اخلاق دیدم که این کمیته روی چه پرونده هایی کار می کنند، خوشحال شدم چون این کار آنها باعث می شود تا جایگاه مفسدان در فوتبال تنگ تر شود و خانواده ها و اهالی فوتبال دغدغه کمتری نسبت به فساد در فوتبال داشته باشند. در انتها از همه هواداران، اهالی فوتبال و رسانه و بزرگانی چون علی دایی، علی کریمی و دیگر عزیزان که در این شرایط از من حمایت کردند تشکر می کنم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.