Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دست‌نشان: ما برنده کیفیت بازی بودیم - شبکه نیوز
دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 08:02 ق.ظ / Mon, 2018 April 23

- ورزشی - دست‌نشان: ما برنده کیفیت بازی بودیم

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

دست‌نشان: ما برنده کیفیت بازی بودیم

تاریخ 26 آذر 1395 ساعت 21:54:07
کد خبر: 054759
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیروزی در دومین دربی خوزستان را به سرخپوشان اهواز تبریک گفت.

 تسنیم: نادر دست‌نشان پس از شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: تبریک ویژه می‌گویم به تیم فولاد خوزستان. این تیم نمایش خوبی در بازی امروز داشت. از نظر من بهترین گلزن لیگ (ساسان انصاری) در بازی امروز موقعیت زیادی نداشت. کاری به نتیجه ندارم، اما همه از دیدن این مسابقه لذت بردند. به فولاد که برنده بازی بود و به صنعت نفت که برنده کیفیت بازی شد، تبریک و خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه تیمش موقعیت‌های خوبی در بازی با فولاد داشته است، خاطر نشان کرد: ما موقعیت‌های‌مان را در این بازی از دست دادیم. همین‌طور پس از اینکه سه گل خوردیم تیم ما عصبی شد و شیرازه خط دفاعی‌مان از هم پاشید. در چند حمله هم تیم فولاد می‌توانست گلزنی کند.

دست‌نشان در پاسخ به این سؤال که چرا در نیمه دوم تیم حریف از سمت چپ تیم شما موقعیت‌های زیادی ایجاد کرد، اظهار داشت: در دقایق پایانی بازی چنین چیزی مشاهده می‌شد، اما احساس می‌کنم شما بازی را خوب ندیدید. من چیزی را که از 40 سال تجربه فوتبالی خودم احساس می‌کنم، می‌گویم. ما در این بازی دفاع راست هم نداشتیم و مجبور شدیم هافبک راست‌مان را در این منطقه بگذاریم. پس از اینکه رضا نوروزی را که واقعاً انرژی زیادی از او رفته بود، بیرون کشدیم، دفاع چپ‌مان را به خط حمله بردیم. فوتبال همین است و هرکسی از موقعیت‌های خود استفاده کند، برنده می‌شود. تیم فولاد از پنالتی و موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرد.

وی درباره داوری دیدار فولاد خوزستان - صنعت نفت آبادان نیز گفت: داور از همه لحاظ عالی بود. آقای صالحی بهترین داور است و من در مباحث داوری دخالت نمی‌کنم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در واکنش به این پرسش که آیا تعریف او از داوری به کنایه است، خاطرنشان کرد: نه، این‌طور نیست! آیا می‌خواهید من را به مسلخ ببرید؟!

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.