Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ترکیب جدید پرسپولیس برای بازی +عکس - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:41 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- ورزشی - ترکیب جدید پرسپولیس برای بازی +عکس

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
امیری به خط حمله رفت

ترکیب جدید پرسپولیس برای بازی +عکس

تاریخ 28 آذر 1395 ساعت 10:43:29
کد خبر: 054802
ادامه حضور رامین رضائیان در ترکیب پرسپولیس و آمادگی وحید امیری به این معناست که برانکو پرسپولیس را با ترکیبی جدید به مصاف ذوب‌آهن می‌فرستد.

 

ترکیب جدید پرسپولیس برای بازی ذوب 


 


 

به گزارش "شبکه نیوز "، امروز پرسپولیس در درون دروازه از بوژیدار رادوشوویچ استفاده می‌کند و ترکیب دفاعی مقابل او همان ترکیب ثابت قرمزپوشان است که با ربیع خواه در چپ، ماهینی در راست و سیدجلال و انصاری در قلب دفاع بسته می‌شود. 


در خط میانی برانکو لوزی خود را با استفاده از کامیابی‌نیا در رأس عقب، مسلمان در رأس جلو و رضائیان و احمدزاده در چپ و راست کامل کرده و این اولین باری است که رضائیان و احمدزاده با هم در ترکیب ثابت در خط میانی قرار دارند. 


در خط حمله هم پرسپولیس از زوج امیری ـ طارمی استفاده می‌کند که این به معنای پایان حضور ثابت پریمیوف در ترکیب قرمزهاست. مطابق بازی‌های قبلی نوراللهی و علیپور اولین گزینه‌های تعویض پرسپولیس به حساب می‌آیند.


بر این اساس ترکیب پرسپولیس را در بازی امروز  بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، رامین رضاییان، مهدی طارمی، محسن ربیع خواه و فرشاد احمدزاده تشکیل خواهند داد.

 


ذوب آهن و پرسپولیس از ساعت 16:20 دقیقه در فولادشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.