Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تیموریان خرید اول استقلال در زمستان +عکس - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 05:39 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- ورزشی - تیموریان خرید اول استقلال در زمستان +عکس

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
منصوریان برای ارکستر استقلال رهبر می‌خواهد

تیموریان خرید اول استقلال در زمستان +عکس

تاریخ 16 دی 1395 ساعت 21:47:30
منبع: varzesh3
کد خبر: 054860
سرمربی آبی ها با دنبال کردن مبعلی و تیموریان در بازار نقل و انتقالات زمستانی هدفی متفاوت از جذب یک بازیکن را دنبال می کنند؛ هدفی که با آن استقلالی متفاوت شکل خواهد گرفت.
تیموریان خرید اول استقلال در زمستان +عکس


تیموریان خرید اول استقلال در زمستان 


 


 

به گزارش "شبکه نیوز"، آندرانیک تیموریان بازیکنی است که در روزهای گذشته نام او بیش از سایر بازیکنان لیست منصوریان در حوالی این تیم شنیده می شود. سرمربی آبی ها در حالی برای جذب تیموریان وارد عمل شده که استقلال به حضور امید ابراهیمی و فرشید باقری با توجه به بازگشت روزبه چشمی در پست هافبک دفاعی، سه بازیکن آماده در اختیار دارد و در نگاه اول به نظر می رسد خرید او با توجه به ترافیک در این منطقه از زمین، دلیلی متفاوت از آنچه انتظار داریم، دارد.


سرمربی استقلال در لیست اولیه خود نیز نام ایمان مبعلی را به عنوان اولویت اصلی قرار داده بود و نباید فراموش کرد که منصوریان همین حالا بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی و البته مجتبی حق دوست را در این منطقه از زمین دراختیار دارد تا با بررسی این دو خرید مشخص شود سرمربی جوان آبی ها با دست گذاشتن روی هافبک های با تجربه که در انتهای مسیر فوتبالی خود حضور دارند، هدفی متفاوت را دنبال می کند.


منصوریان در توضیح جذب این بازیکنان می گوید که برای خط هافبک استقلال در نیم فصل دوم به دنبال یک رهبر است. یک رهبر مانند رهبران ارکستر که می توانند از هنر انفرادی نوازنده های چیره دست، موسیقی متفاوت بسازند. منصوریان بازیکنان نامداری مانند امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی را در خط میانی و البته کاوه رضایی، جابر انصاری، حیدری و غیره را در دیگر خطوط در اختیار دارد و مطابق برنامه های او مبعلی یا تیموریان قرار است تا با توانایی های خود از ترکیب این بازیکنان در میانه میدان، استقلال متفاوتی بسازند.


استقلالی که برخلاف تیم نیم فصل اول بتواند برتری خود را در بازی هایی مانند صنعت نفت آبادان، ماشین سازی، گسترش فولاد و غیره حفظ کند و البته در دیدارهای دیگر نیز در طول 90 دقیقه نمایشی قابل قبول داشته باشد و از نوسانات همیشگی دور باشد.


رهبر ارکستر مورد نظر منصوریان، تیموریان یا مبعلی یا هر بازیکن دیگری که باشد مدیران استقلال باید برای جذب آن هر چه سریعتر اقدام کنند زیرا آبی ها در نیم فصل اول از نداشتن یک رهبر در میان میدان بارها لطمه خوردند و سرمربی آبی ها نمی خواهد تجربه تلخ نیم فصل اول برای او در نیم فصل حیاتی دوم تکرار شود.


در این بین  گفته می شود توافق این بازیکن با استقلال انجام شده و آندو با جلب رضایت ماشین سازی به جمع آبی ها خواهد پیوست .

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.