Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نویدکیا از لحاظ رسول! (عکس) - شبکه نیوز
آدینه، 04 خرداد 97 ساعت 07:34 ق.ظ / Fri, 2018 May 25

- ورزشی - نویدکیا از لحاظ رسول! (عکس)

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
پرسپولیس – سپاهان ؛ اولین غیبت اسطوره

نویدکیا از لحاظ رسول! (عکس)

تاریخ 28 بهمن 1395 ساعت 15:24:55
کد خبر: 054921
پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در حالی به مصاف یکدیگر می روند که غیبت اسطوره طلایی پوشان در میانه میدان ملموس خواهد بود.

 

 

 

نویدکیا از لحاظ رسول! (عکس)

 

 


 

به گزارش "شبکه نیوز shabakenews l ؛ "، محرم نویدکیا یکی از قدیمی ترین بازیکنان شاغل در لیگ برتر بود که همواره در آن، لباس تیم سپاهان را بر تن کرد. شماره 4 اسطوره ای سپاهان نزدیک به 15 سال در ترکیب این تیم برابر پرسپولیس حضور داشت و خاطرات خوب و بد زیادی را برای این تیم رقم زد.  طلایی پوشان اصفهانی برای اولین بار بعد از خداحافظی محرم نویدکیا به مصاف پرسپولیس می روند، این بازیکن در مصاف هایش با پرسپولیس دو گل نیز به ثمر رسانده بود. گفتنی است نویدکیا تنها دو سال و در دوره حضورش در بوخوم آلمان دور از باشگاه سپاهان بوده و همواره علیرغم مصدومیت هایش در لیست این تیم قرار داشته است. 

 


محرم نویدکیا پس از 18سال فعالیت حرفه ای در عرصه ملی و باشگاهی ، در نیم فصل نخست مسابقات و پس از شکست تیمش در برابر پرسپولیس و ذوب آهن کفش هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد.

 

 

  

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.