Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
درخواست غرامت ریزه‌اسپور از طارمی وپرسپولیس - شبکه نیوز
چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:20 ق.ظ / Wed, 2018 April 25

- ورزشی - درخواست غرامت ریزه‌اسپور از طارمی وپرسپولیس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

درخواست غرامت ریزه‌اسپور از طارمی وپرسپولیس

تاریخ 07 اسفند 1395 ساعت 23:07:20
کد خبر: 054938
باشگاه ریزه اسپور در حالی شکایت خود را نسبت به عقد قرارداد مهدی طارمی و پرسپولیس به فیفا ارسال کرده که کمیته حل اختلافات به این باشگاه ترکیه‌ای مهلتی برای ارائه مستندات خود داده است.

باشگاه ترکیه‌ای مستنداتش را به فیفا داد

درخواست غرامت ریزه‌اسپور از طارمی وپرسپولیس

 

 

 

 

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی در ابتدای فصل و با توجه به پایان قراردادش مذاکرات خود را برای حضور در لیگی اروپایی با حضور در سوپرلیگ ترکیه با تیم ریزه اسپور آغاز کرد. طارمی بعد از قبولی در تست پزشکی این باشگاه و حضور در تمرینات در نهایت در اتفاقی عجیب به تهران بازگشت و بار دیگر با تمدید قراردادش با این تیم در لیگ برتر ایران در فصل شانزدهم حضور یافت.


در حالی که نیم فصل از لیگ برتر گذشته، به تازگی باشگاه ریزه اسپور با ارائه درخواستی به فیفا و شکایت از این مهاجم خواهان بررسی در خصوص عقد قراردادش با پرسپولیس شده است. ریزه اسپور از این بازیکن به دلیل بی اعتنایی به قراردادش با این باشگاه و از پرسپولیس نیز به دلیل عقد قرارداد با بازیکنی که به زعم آنها با این تیم قرارداد داشته شکواییه ای به فیفا ارائه داده است.


روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال ایران در رابطه با این موضوع به خبرنگار ما گفت: باشگاه ریزه اسپور از طارمی شکایت داشته که با وجود عقد قرارداد با این باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده و در این شکایت از پرسپولیس نیز نام برده که با وجود قرارداد این بازیکن با این تیم با او مذاکره داشته است.


وی ادامه داد: این شکایت اکنون در فیفا مطرح شده است و البته وکلای پرسپولیس و این بازیکن به دنبال حل آن هستند و آنطور که اعلام کرده اند فیفا به ریزه اسپور مهلتی اعلام کرده تا در خصوص ادعای خود مستنداتش را ارایه دهد.


وثوق احمدی در رابطه با این سوال که این بازیکن در صورت قرارداد با ریزه اسپور چطور مجوز حضور پرسپولیس را دریافت کرده گفت: باشگاه پرسپولیس درخواست ITC داشته و طبق قوانین در صورت عدم ارایه آن فیفا به صورت اتوماتیک آن را صادر می کند. اما اکنون باشگاه ریزه اسپور به نظر می رسد به دنبال دریافت غرامت از پرسپولیس و مهدی طارمی باشد و این شکایت به این معنا نیست که آنها خواهان حضور این مهاجم در تیم خود باشند.


وی در پایان در خصوص اینکه امکان دارد این غرامت بیش از مبلغی باشد که این بازیکن پیش از این با ریزه اسپور توافق کرده بود یا خیر گفت: این به خود باشگاه ریزه اسپور بستگی دارد که در ادعای خود مبنی بر خسارت این قرارداد چه چیزی را ارائه دهد و احتمال اینکه حتی بیش از مبلغ توافق شده باشد هم وجود دارد و البته هیچ چیز قطعی نیست و باید دید تا زمان ارائه مستندات آنها به کمیته حل اختلاف فیفا آنها موفق خواهند شد مدارک معتبری ارائه دهند یا خیر.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.