Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
افشاگری آقای گل لیگ فوتسال - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 05:59 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- ورزشی - افشاگری آقای گل لیگ فوتسال

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

افشاگری آقای گل لیگ فوتسال

تاریخ 27 اسفند 1395 ساعت 17:58:13
کد خبر: 054959
ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان بعد از اتمام لیگ از حواشی عجیب این تیم پرده برداشت/  مهدی جاوید ملی‌پوش تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در فاصله چهار هفته تا پایان لیگ، از سوی رضا لک کنار گذاشته شد و با وجود اینکه آقای گلی مسابقات را هم کسب کرده بود، در جشن قهرمانی گیتی پسند شرکت نکرد.
افشاگری آقای گل لیگ فوتسالافشاگری آقای گل لیگ فوتسال درباره حاشیه‌های تیم قهرمان

 

به گزارش شبکه نیوز / جاوید در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اتفاقات و حواشی گیتی پسند در فصلی که گذشت اظهار کرد: من صادقانه صحبت می‌کنم و هیچ‌گاه اهل بزرگ‌نمایی و زیرآب زدن نبوده‌ام. اوایل فصل شرایط در گیتی‌پسند خوب بود و از اینکه در این تیم بازی می‌کردم، ‌لذت می‌بردم اما مشکلاتی پیش آمد که کار را سخت کرد. ما چهار هفته ابتدایی لیگ را بردیم و سپس با تیم ملی به جام جهانی رفتیم. بعد از بازگشت در قزوین به برد قاطع رسیدیم. در مسیر برگشت به من گفتند یکی از دوستان بالای سکو گفته بچه‌ها باهم مشکل دارند. همانجا ذهنم مشغول شد چون واقعا هیچ مشکلی نبود. بعد از بازی با شهرداری ساوه هم که قاطعانه پیروز شده بودیم، دو نفر به حالت قهر از رختکن رفتند. حتی لک هم از دلیل این قهر اظهار بی‌اطلاعی کرد. یکی از دوستانی که قهر کرده بود با من قرار گذاشت و گفت از دستت ناراحتم چون در بازی به من پاس ندادی.

 

وی افزود: مگر پاس ندادن چیز عجیبی است؟ من که معروف هستم به پاس دادن و از خود گذشتن. در همان بازی دو پاس دادم و دوستان نزدند. آن بازیکن به من گفت اگر می‌خواهی آقای گل شوی باید ما بخواهیم. روح من از این حرف آزرده شد.

 

آقای گل لیگ همچنین با اشاره به صحبت‌های رضا لک مبنی بر اینکه برخی بازیکنان تیم از رفتارهای جاوید ناراحت بودند گفت: خیلی دوست دارم به جای اینکه لک دو پهلو صحبت کند، بگوید جاوید چه مشکل اخلاقی داشته است. من اگر مشکل اخلاقی داشتم که هشت سال در تیم ملی دوام نمی آوردم. چطور به خودت اجازه می‌دهی که مرا زیر سوال ببری؟ یکی از مشکلات من در گیتی‌پسند سر تعویض شدن بود. زمانی که می‌خواستم داخل زمین بروم، مورنو برزیلی مرا ۳ دقیقه نگه می‌داشت و هر موقع دوست داشت بیرون می‌آمد. لک همچنین گفته جاوید را کنترل کردم. شما کدام کار مرا کنترل کردی؟ شما اول فصل بازیکن آوردی و گفتی تیم به بزرگتر احتیاج دارد. شما با این حرف ابتدا به خودت توهین کردی که نمی‌توانی تیم را مدیریت کنی و بعد به ۶ ملی‌پوش دیگر گفتی شما شعور نداری که خودت را جمع کنی و من یک بزرگتر آورده‌ام که شما را کنترل کند و مثل معلم بالاسرتان باشد.

 

جاوید با بیان اینکه گیتی‌پسند در لیگ ۹۵ به هیچ وجه مدیریت نشد، اذعان کرد: بازیکنی از یک بازی محروم شد اما رفت و یک هفته نیامد. مگر چنین چیزی ممکن است که بازیکن تیم را رها کند و یک هفته نیاید؟ شما نمی‌توانستی بازیکن برزیلی را کنترل کنی و او را از زمین بیرون بکشی، چطور دنبال کنترل من بودی؟ تا قبل از جرو بحث با شما در بازی با مس کجا با شما مشکل داشتم؟ ناراحتی دیگر برای بازی با دانشگاه بود که دوباره مورنو بیرون نیامد. یک اتفاق مگر چند بار باید تکرار شود؟ او در مصاحبه‌ای حرف‌های افشین کاظمی درباره بازوبند کاپیتانی را تکذیب کرده است. باید بگویم خود لک به من گفته بود فلانی از من خواسته تا در بازی با تاسیسات دریایی بازوبند را ببندم اما الآن زیرش می زند.

 

جاوید ادامه داد: شما (رضا لک) مدیریت خوابگاه کنارتان که سه بازیکن جوان در آن زندگی می کردند را هم نتوانستی انجام دهی بعد چطور می خواهی تیم پرستاره گیتی پسند را جمع کنی؟ اینکه مربی هر اتفاقی را ببیند اما خودش را به ندیدن بزند بزرگترین خیانت است. در مورد عدم مدیریت وی نمونه دیگری هم وجود دارد که دو بازیکن قبل از جام باشگاه های آسیا اردوی کیش را ترک کرده و به جام رمضان امارات رفتند. آقای لک! شما قهرمانی آسیا را همانجا از دست دادی که نتوانستی دو بازیکن را مدیریت کنی تا به جام رمضان نروند. بنده لک را دوست دارم اما اختلاف سلیقه اساسی با او داشتم. مگر می‌شود یک مربی هیچ پرسش و پاسخی در تمرین با بازیکنانش نداشته باشد؟ شما در کدام تمرین ایرادهای ما را گرفتی؟ همه به حال خودشان رها شده بودند. در تمام طول هفته تنها هشت به هشت تمرین می کردیم و هیچ تنوعی در کار نبود. پچ‌پچ‌کردن‌ها هم پدر تیم را درآورد و تیم مثل دسته گل را نابود کرد؛ دیگر صمیمیت ابتدای فصل در تیم نبود.

 

ملی پوش فوتسال درباره ماجرای کنار گذاشته شدنش از گیتی پسند عنوان کرد: مطمئن بودم تصمیم لک نبوده که مرا کنار بگذارد. مربی تیم به من بی ادبی کرده بود و جر و بحث ما بالا گرفت. او بی‌ادبی کرد اما جوابش را ندادم و حتی مدیر باشگاه هم این صحنه را دید. وقتی که شما اول فصل دنبال بزرگتر بودی تا تیمت را جمع کند، قطعا خودت نمی‌توانی تیم را جمع کنی.

 

وی خطاب به سرمربی گیتی‌پسند گفت: آقای لک! برخی بازیکنان رفتارهای دیگری داشتند که تمام فصل به خاطرشان آزرده بودی و به من می‌گفتی. اگر کنار گذاشتنم تصمیم خودت بود، حلالت؛ اما کسی که در جلسه دوستان بود به من اطلاع داد تصمیم لک نبوده است. به همین خاطر اعلام کردم بر نمی گردم. برنگشتم چون کار خودم را کرده بودم و اختلاف امتیازی گیتی پسند طوری بود که قطعا قهرمان می‌شد و این اتفاق افتاد. من در ۲۰ بازی که کردم در ۱۹ بازی گل زدم. تنها بازی که گل نزدم بازی با فرش آرا بود که قبلش به من گفته بودند چرا فلان جا پاس ندادی. بالاخره من که از سنگ نیستم بخواهم این همه فشار را تحمل کنم.

 

جاوید در پایان درباره پستی که در فضای مجاری در تمجید از رضا لک منتشر کرده بود، به ایسنا گفت:‌ آن پست اینستاگرامی را منتشر نکردم که بخواهم اجازه دهند به تیم برگردم. تنها می‌خواستم برخی، بیشتر از این از آب گل‌آلود ماهی نگیرند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.