Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
چینی‌های درجه ۳ در خدمت مارچلو لیپی! - شبکه نیوز
پنج شنبه، 30 فروردین 97 ساعت 06:21 ب.ظ / Thu, 2018 April 19

- ورزشی - چینی‌های درجه ۳ در خدمت مارچلو لیپی!

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

چینی‌های درجه ۳ در خدمت مارچلو لیپی!

تاریخ 05 فروردین 1396 ساعت 12:11:25
منبع: varzesh3
کد خبر: 054988
گروهی مرتبط با کادرفنی تیم ملی فوتبال چین زودتر از این تیم مخفیانه وارد تهران شده‌اند.

 

چینی‌های درجه ۳ در خدمت مارچلو لیپی!

 

به گزارش "شبکه نیوز" و به نقل از فارس، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران بعد از فتح قطر برای آماده سازی دیدار مقابل چین در حالی از امروز در تهران آغاز می‌شود که از اردوی چینی‌ها خبر می‌رسد چند نفر مرتبط با کادرفنی این تیم زودتر از کاروان این تیم به صورت مخفیانه وارد تهران شده‌اند تا با حضور در اردوی تیم ملی و حتی تمرینات این تیم به کسب آخرین اطلاعات از شاگردان کی‌روش در آستانه دیدار حساس دو تیم بپردازند.

 

این در حالی است که کاروان چین فردا راهی ایران شده اما قرار است اطلاعات تیم ملی زودتر از موعد مقرر استخراج شده و به مارچلو لیپی سرمربی چینی‌ها منتقل شود.

 

در هر صورت در مقطع باقی مانده تا آغاز دیدار ایران و چین می‌طلبد تا کادرفنی تیم ملی کشورمان با هوشیاری بیشتری کار را دنبال کرده و در اردو و تمرینات مراقب این جاسوسان دسته چندم چینی باشند تا به هر صورت در آستانه دیدار حساس دو کشور، اطلاعات خاصی از اردوی تیم ایران خارج نشود.

 

گفتنی است چین با شکست کره جنوبی به جدول رقابت‌ها بازگشته و به نظر می‌رسد این اقدام کادرفنی چین نیز در همین راستا و امیدواری آنها به شکست ایران و پررنگ شدن رویایشان برای صعود به جام جهانی باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.