Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
روزهای فوق‌العاده داوری در بیله فلد +عکس ها - شبکه نیوز
سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 05:17 ق.ظ / Tue, 2018 April 24

- ورزشی - روزهای فوق‌العاده داوری در بیله فلد +عکس ها

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

روزهای فوق‌العاده داوری در بیله فلد +عکس ها

تاریخ 05 فروردین 1396 ساعت 14:07:26
کد خبر: 055002
دروازه بان ایرانی آرمنیا بیله فلد در این روزها دوران بسیار خوبی را در این تیم سپری می کند.

روزهای فوق‌العاده داوری در بیله فلد

 

به گزارش "ورزش سه"، دانیال داوری قبل از جام جهانی 2014 شرایط بسیار خوبی داشت اما بعد از دعوت شدن به تیم ملی و خط خوردن از لیست این تیم روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشت تا جایی که نه در رده ملی و نه در رده باشگاهی موفق نشد نمایش خوب خود را تکرار کند و در سال های گذشته چه در لیگ سوییس و چه آلمان همیشه نیمکت نشین بوده است.


اما دانیال داوری از ابتدای لیگ فصل گذشته با آرمینیا بیله فلد قرارداد امضا کرد تا بتواند در این باشگاه دوباره به روزهای خوبیش برگردد. هرچند در ابتدا این بازیکن جایی در ترکیب ثابت تیمش نداشت اما هم اکنون دو هفته است که جف سیبنه به عنوان سرمربی بیله فلد معرفی شده است و در طول این 2 هفته شرایط داوری کاملا تغییر کرده است.


داوری دو هفته پیش در بازی با نورنبرگ برای اولین بار در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت و با وجود شکست یک بر صفر از مجله کیکر نمره خوب 3.5 را گرفت و در بازی با کایزرسلاترن هم که با پیروزی 2 بر صفر بیله فلد همراه شد داوری از این مجله نمره 2.5 گرفت.


سرمربی بیله فلد در پایان بازی با کایزرس لاترن به شبکه اسکای اسپورت گفت: بهترین بازیکن من در این بازی داوری بود. او در 2 بازی گذشته توپ های خوبی مهار کرده است و در گل خیلی خونسرد و مطمئن عمل می کند.

 

 

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.