Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نقش استقلال در بدشانسى بزرگ آرش برهانى - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:44 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- ورزشی - نقش استقلال در بدشانسى بزرگ آرش برهانى

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

نقش استقلال در بدشانسى بزرگ آرش برهانى

تاریخ 09 فروردین 1396 ساعت 17:17:19
منبع: varzesh3
کد خبر: 055023
بدشانسى بزرگ جایى رخ داد که این بازیکن با مشکل مالیاتى رخ داده از سوى استقلال در سال ٩٠ و زمان حضورش در این تیم، ممنوع الخروج شد تا اکنون با مشکل بزرگى براى عقد قرارداد مواجه شود.
نقش استقلال در بدشانسى بزرگ آرش برهانى

 

 

نقش استقلال در بدشانسى بزرگ آرش برهانى

 

 

شبکه نیوز shabakenews | مهاجم سابق استقلال که در دهه چهارم زندگى اش با پیشنهاد جالب توجهى از اروپا مواجه شده بود، احتمالا به دلیل سهل انگارى استقلال آن را از دست بدهد.

 

 

به گزارش "شبکه نیوز"، آقاى گل سابق استقلال و مهاجم محبوب این تیم در بین هواداران در ابتداى این فصل راهى پیکان شد و در نیم فصل اما با جدایى از جمع شاگردان مجید جلالى تمرینات اختصاصى خود را دنبال مى کرد. با این حال اما سابقه خوب و کارنامه این بازیکن در گلزنى توجه یکى از باشگاه هاى گرجستانى را به مهاجم سابق تیم ملى جلب کرد تا او در دهه چهارم زندگى اش با پیشنهاد اغواکننده اى براى حضور در فوتبال اروپا مواجه شود.


اما بدشانسى بزرگ جایى رخ داد که این بازیکن با مشکل مالیاتى رخ داده از سوى استقلال در سال ٩٠ و زمان حضورش در این تیم، ممنوع الخروج شد تا اکنون با مشکل بزرگى براى عقد قرارداد مواجه شود.

برهانى که به شدت به دنبال استفاده از این شانس بزرگ زندگى اش بوده، امروز با مسوولان استقلال جلسه اى در این خصوص برگزار کرد و با قول مساعد آنها مواجه شد و احتمالا بعد از تعطیلات سال نو راهى گرجستان شود.

 

امین اسماعیلى، مدیربرنامه این مهاجم که در حال پیگیرى انتقال برهانى به گرجستان است از مسوولان تیم گرجى فرصتى دریافت کرده تا کارهاى مربوط به ممنوع الخروجى او را برطرف کند و امیدوار به همکارى مسوولان استقلال در این زمینه است و باید دید فوتبال ایران در گرجستان هم نماینده اى خواهد داشت یا خیر.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.