Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
آتش بازی خطرناک ایرانی‌ها دردسرساز می‌شود - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 06:00 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- ورزشی - آتش بازی خطرناک ایرانی‌ها دردسرساز می‌شود

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
مصدومیت کمک داور سنگاپوری سوژه چینی ها

آتش بازی خطرناک ایرانی‌ها دردسرساز می‌شود

تاریخ 09 فروردین 1396 ساعت 17:25:36
کد خبر: 055024
انفجار نارنجک در نزدیکی کمک داور اول بازی ایران با چین به یکی از سوژه های اصلی رسانه های قاره کهن از جمله چینی ها تبدیل شد.
آتش بازی خطرناک ایرانی‌ها دردسرساز می‌شود

 

آتش بازی خطرناک ایرانی‌ها دردسرساز می‌شود

 

 

انفجار نارنجک در نزدیکی کمک داور اول بازی ایران با چین به یکی از سوژه های اصلی رسانه های قاره کهن از جمله چینی ها تبدیل شد.

 

به گزارش "شبکه نیوز shabakenews | "، در حالی که شادی گل مهدی طارمی در همان دقیقه اول نیمه دوم منجر به انفجار یک نارنجک دست ساز در نزدکی کمک داور اول سنگاپوری شد تا لی زیلیانگ دچار مصدومیت و جراحت از ناحیه گوش و پشت سر شود تصاویر منتشر شده از این صحنه ها به یکی از سوژه های اصلی رسانه های قاره کهن از جمله چین تبدیل شد تا جایی که سایت های معتبر خبری این کشور پرجمعیت فریم به فریم از این صحنه را روی خروجی خود قراردادند.

 


یکی از سایت های چینی در گزارش خود از این اتفاق نوشت:« درست در لحظه ای که مدافع چین به خاطر شکستگی بینی در برخورد با مسعود شجاعی روی زمین افتاده بود مهدی طارمی از فرصتی که نصیبش شد نهایت بهره را برد و دروازه چین را گشود تا شادی گل او عواقب بدی برای کمک داور اول بازی داشته باشد. یک آتش بازی خطرناک از سوی طرفداران ایران منجر به انفجار نارنجکی در کنار لی زیلیانگ شد تا او برای دقایقی روی زمین افتاده و پزشکان بالای سرش حاضر شوند».


این سایت چینی در ادامه گزارش خود با اشاره به اتفاقات مشابه برای داوران در سطح جهان مدعی شد با توجه به درج این اتفاق در گزارش داور و ناظر بازی عواقب بسیار بدی در انتظار ایرانی ها خواهد بود و نه تنها جرایم مالی سنگینی برای آنها رقم خواهد زد بلکه باعث می شود تا حتی کمیته انضباطی فیفا جرایمی همچون محرومیت از حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی در بازی حساس با ازبکستان را در نظر بگیرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.