Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نقش تاریخی پروین در زندگی ورزشی عقیلی! - شبکه نیوز
چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:20 ق.ظ / Wed, 2018 April 25

- ورزشی - نقش تاریخی پروین در زندگی ورزشی عقیلی!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
هادی گل چهلم را نزده رفت

نقش تاریخی پروین در زندگی ورزشی عقیلی!

تاریخ 02 اردیبهشت 1396 ساعت 19:35:00
منبع: varzesh3
کد خبر: 055089
هادی عقیلی در حالی که 36 سال و95 روز داشت از فوتبال خداحافظی کرد .هادی گل چهلم را نزده رفت

نقش تاریخی پروین در زندگی ورزشی عقیلی!

 

به گزارش "شبکه نیوز | shabakenews ؛ "، هادی عقیلی در حالی به پایان فوتبال خود رسید که او میتوانست  حد اقل تا جام جهانی 2014 در میدان ملی بماند اما اشتباهات او در رابطه با کی روش  مانع این افتخار برای او شد واو حضور در جام جهانی را تا ابد از دست داد ،برای بازیکنی که 69 بازی ملی کرده وبا زدن 10 گل بهترین مدافع وسط گلزن تاریخ فوتبال ملی بود، رفتن به یک جام جهانی حداقل حق او بوده است.
هادی عقیلی در فوتبال باشگاهی هم 29 گل زد تا با احتساب 10 گل ملی وجمع 39 گل زده رسمی از بهترین گلزنان مدافع آسیا هم باشد.


سهم علی  پروین در شکل گیری زندگی ورزشی او بسیار بود .شاید باورتان نشود اما هادی عقیلی همراه رضا شاهرودی،ادموند بزیک، هادی مهدوی کیا،احمدرضا عابدزاده  و.. از نفراتی بود که در نوروز 80 از پرسپولیس کنار گذاشته شد .پروین این نفرات را احتمالا به خاطر حضور در میهمانی عباس انصاری فرد که مدیر عامل پرسپولیس بود وعلی پروین او را قبول نداشت ،از پرسپولیس اخراج کرد.


علی پروینی که این روزها نقشی کاملا پدرانه بر پرسپولیس دارد در 16 سال قبل چنین رفتار وچنین  عملکردی در پرسپولیس داشت،بازیکنان را یک باره از تیم اخراج میکرد وگاهی هم کارهای عجیب دیگری میکرد .مثلا مدیریت تیم یک مربی از خارج می آورد تا در کادر فنی حضور داشته باشد اما علی پروین مربی را به تمرین راه نمی داد!


به هر حال هادی عقیلی با اخراج پروین عاقبت به خیر شد وبا درخشش فوق العاده در تیم های امید وبزرگسالان سایپا در فوتبال ما چهره کرد ومدتها در سایپا بود وسپس در سپاهان دوران بالندگی فوتبالش را تجربه کرد.


عقیلی مثل برهانی 34 ساله وعنایتی 41 ساله فوتبال خود را کنار گذاشت .

شبکه نیوز | shabakenews ؛

 


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.