Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سروش رفیعی بار دیگر تکرار کرد؛ خداحافظ پرسپولیس - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 05:32 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - سروش رفیعی بار دیگر تکرار کرد؛ خداحافظ پرسپولیس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

سروش رفیعی بار دیگر تکرار کرد؛ خداحافظ پرسپولیس

تاریخ 30 خرداد 1396 ساعت 01:27:36
منبع: varzesh3
کد خبر: 055177
هافبک شماره هفت فصل گذشته پرسپولیس بعد از صحبت‌های امروز مدیر نقل و انتقالات این تیم حول بازگشت احتمالی‌اش، واکنش نشان داد.

 

 

سروش رفیعی بار دیگر تکرار کرد؛ خداحافظ پرسپولیس

 

 

به گزارش "شبکه نیوز"، سروش رفیعی که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، در پایان از میان گزینه‌هایی که داشت پرسپولیس را به عنوان مقصد خود انتخاب کرد و با عقد قراردادی شش ماهه و با دریافت پیراهن شماره هفت به این تیم آمد.


رفیعی بعد از بازی برابر لخویا که با صعود سرخپوشان به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان همراه بود، بر اساس پایان قراردادش و تصمیمی حرفه‌ای که داشت به دنبال ادامه رویای خود در فوتبال خارج از ایران بود و بر همین اساس به بررسی پیشنهادات خارجی خود پرداخت، اتفاقی که باعث شد او در زمان شدت گرفتن شائبه‌ها صادقانه برابر هواداران این تیم قرار گیرد و با ذکر دلایل خود جدایی اش را اعلام کند.


با گذشت چند روز از این ماجرا اما مسوولان پرسپولیس که همزمان با استقلال به دنبال جذب داریوش شجاعیان بودند، با حضور این هافبک تکنیکی در جمع شاگردان علیرضا منصوریان، خبر از بازگشت احتمالی سروش رفیعی و تمدید قرارداد با او را دادند. محمد ترکاشوند با ذکر این موضوع اعلام کرد که در صحبت با سروش رفیعی، احتمال بازگشت شماره هفت به این تیم همچنان وجود خواهد داشت و مذاکراتی در بازگشت او به تهران صورت خواهد گرفت.


سروش رفیعی اما که پیش از این صادقانه از هواداران این تیم خداحافظی کرده بود، به این اتفاق واکنش نشان داد و در این زمینه گفت: اصل حرف من این بود که دوست نداشتم با احساسات و فکر و ذهن شما بازی شود. در این چند روز این اتفاق رخ داده. انتظار هم نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد چون سعی کرده خیلی حرفه‌ای و با احترام قبل از همه آقای برانکو را در جریان جدایی ام قرار دهم. باشگاه را هم در جریان گذاشتم. خیلی صمیمانه این اتفاق رخ داد و بعد از تصمیم نهایی ام در اینستاگرام پست گذاشتم تا از هواداران نیز تشکر کنم. نمی گویم خداحافظ چون که همیشه خودم را جزیی از خانواده پرسپولیس می دانم. این سعادت را داشتم که هر چند کوتاه در جمع خانواده پرسپولیس باشم. خاطرات شیرینی هم دارم. جز مهربانی و لطف از شما هواداران، پیشکسوتان، مربیان، هم تیمی هایم ندیدم. مطمئنم خیلی زود برمی گردم و سعی می کنم جبران می کنم این زمان نبودنم. در همه حالت پرسپولیسی ام و برای تیمم آرزوی سربلندی می کنم در هر شرایط و مقطعی.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.