Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برانکو جانشین طارمی را انتخاب کرد - شبکه نیوز
چهار شنبه، 30 خرداد 97 ساعت 04:33 ق.ظ / Wed, 2018 June 20

- ورزشی - برانکو جانشین طارمی را انتخاب کرد

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

برانکو جانشین طارمی را انتخاب کرد

تاریخ 12 تیر 1396 ساعت 11:47:47
منبع: varzesh3
کد خبر: 055306
برانکو ایوانکوویچ تاکید دارد هواداران نباید از غیبت مهدی طارمی احساس نگرانی کنند.
برانکو جانشین طارمی را انتخاب کرد

زندگی ادامه دارد ... 

برانکو جانشین طارمی را انتخاب کرد 

 برانکو ایوانکوویچ تاکید دارد هواداران نباید از غیبت مهدی طارمی احساس نگرانی کنند.

 

به گزارش "شبکه نیوز"، درشرایطی که موضوع مهدی طارمی و جدایی او از پرسپولیس یک چالش بزرگ در سرنوشت تیمی است که تابه حال بدون اقای گل دو فصل گذشته به میدان نرفته برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس موضع روشنی در این قبال اتخاذ کرد . 


برانکو که با خبرنگارورزش سه  حرف می زد در پاسخ به آنها گفت : منشا جایگزین خوبی برای طارمی خواهد بود. منشا تکنیکی و قدرتمند است و با توجه به این که طارمی قصد جدایی از پرسپولیس و پیشرفت را دارد ، باید خود را آماده پذیرش مسئولیت بیشتری کند . 


او تاکید کرد که ناراحتی خاصی از طارمی و میل او به جدایی ندارد، چرا که پیشرفت و منفعت بخش های جدانشدنی فوتبال هستند . سرمربی پرسپولیس گفت : من نمی دانم بین بازیکن و باشگاه چه گذشته . طبیعی است طارمی بعد از بازی های خوب در پرسپولیس و تیم ملی  پیشنهادات زیادی داشته باشد و باشگاه‌های زیادی دنبالش باشند.همچنین طبیعی است که باشگاه هم به دنبال منافع خودش است و این مسئله بین دو طرف ادامه خواهد داشت تا به نتیجه برسد . 


برانکو درباره لیگ امسال هم نظر جالبی دارد و می گوید مسابقات امسال دشوار تر از پارسال خواهد بود . او به خبرنگاران گفت : امسال تیم‌های استقلال، سپاهان و ذوب آهن تقویت شده‌اند و قبول دارم کارمان سخت‌تر شده است اما ما هم بازیکنان خوبی گرفته‌ایم. منشا، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و مصلح قطعا کیفیتی دارند که می‌توانند به ما کمک کنند. با این حال فصل سختی پیش روی ماست و ما باید کاملا جدی باشیم و برخی اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم . 


از برانکو درباره احتمال حضور بازیکنان جدید هم سئوال شد که او مثل دیروز گفت : فعلا همین نفراتی را داریم که می بینید.


او البته در انتظار پایان مذاکرات طارمی و باشگاه است . این که جدایی احتمالی و شرایط مبهم کی روشن می شود. برانکو هنوز نمی داند آیا طارمی در اردوی اوکراین قطعا بازیکن پرسپولیس خواهد بود یا نه.برای او بهتر است طارمی بماند اما اگر رای به جدایی طارمی بود زندگی ادامه خواهدداشت .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.