Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نفرات برتر چهار وزن کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند - شبکه نیوز
دو شنبه، 27 آذر 96 ساعت 08:37 ق.ظ / Mon, 2017 December 18

- ورزشی - نفرات برتر چهار وزن کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

نفرات برتر چهار وزن کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند

تاریخ 15 تیر 1396 ساعت 21:25:26
منبع: mehrnews
کد خبر: 055354
مصاف فینال چهار وزن نخست رقابتهای انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی، عصر امروز جمعه برگزار شد.
رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی؛

نفرات برتر چهار وزن کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند

نخستین روز از رقابتهای انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی
 
 
مصاف فینال چهار وزن نخست رقابتهای انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی، عصر امروز جمعه برگزار شد.

به گزارششبکهنیوز، رقابتهای انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ فرانسه از صبح امروز پنجشنبه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آغاز و پیکارهای فینال، عصر امروز برگزار شد. بدین ترتیب در کشتی آزاد رضا اطری، میثم نصیری، پیمان یاراحمدی و امیر محمدی و در کشتی فرنگی محمد الیاسی، پیام بویری ، حسین نوری و شهاب قوره جیلی قهرمان شدند.

بر این اساس نفرات برتر چهار وزن نخست رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
۵۷ کیلوگرم:
فینال اول:رضا اطری (مازندران) ۱۰ – نادر حاج آقا نیا (کرمان) ۸
فینال دوم: رضا اطری (مازندران)  ۸ – نادر حاج آقا نیا (کرمان) ۵
۶۵ کیلوگرم:
فینال اول: میثم نصیری (زنجان) ۶ – فرزاد عموزاده (مازندران) ۳
فینال دوم: میثم نصیری (زنجان) ۵ – فرزاد عموزاده (مازندران) ۳
۷۴ کیلوگرم:
فینال اول: پیمان یاراحمدی (لرستان) ۱۲  – حسین الیاسی (مازندران) ۲
فینال دوم: پیمان یاراحمدی (لرستان) برنده– حسین الیاسی (مازندران) حاضر به مبارزه نشد
۹۷ کیلوگرم:
فینال اول: امیر محمدی (خراسان شمالی) ۵ – حسن رحیمی (تهران) ۱
فینال دوم: امیر محمدی (خراسان شمالی)  ۵– حسن رحیمی تهران) ۲

کشتی فرنگی:
۶۶ کیلوگرم:
فینال اول: امین سوری (خوزستان) ۲– محمد الیاسی (خوزستان) ۳
فینال دوم: امین سوری (خوزستان)  یک – محمد الیاسی (خوزستان) ۴
۷۵ کیلوگرم:
فینال اول: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) صفر – پیام بویری (خوزستان) ۳
فینال دوم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) ۲ – پیام بویری (خوزستان) ۷
۸۵ کیلوگرم:
فینال اول: سامان عزیزی (کردستان) ۴ – حسین نوری (زنجان) ۶
فینال دوم: سامان عزیزی (کردستان) ۵ – حسین نوری (زنجان) یک
فینال سوم: سامان عزیزی (کردستان) ۲ – حسین نوری (زنجان)  ۴
۱۳۰ کیلوگرم:
فینال اول: شهاب قوره جیلی (تهران) ۳ برنده – بهنام مهدی زاده (تهران) ۳
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران)  یک – بهنام مهدی زاده (تهران) ۲
فینال سوم:شهاب قوره جیلی (تهران) ۲  – بهنام مهدی زاده (تهران) یک

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.