Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
واکنش PSG به خبر جنجالی جذب نیمار - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 08:49 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - واکنش PSG به خبر جنجالی جذب نیمار

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
گزارش اکیپ

واکنش PSG به خبر جنجالی جذب نیمار

تاریخ 27 تیر 1396 ساعت 14:57:54
کد خبر: 055495
روز گذشته نشریه اسپورت فاش ساخت که نیمار در فکر جدایی از بارسلونا است و سپس از پاری سن ژرمن به عنوان مقصد بعدی او نام برده شد.

 

 

گزارش اکیپ

واکنش PSG به خبر جنجالی جذب نیمار

 

به گزارش " شبکه نیوز | shabakenews "، طبق گزارش اسپورت، نیمار به این دلیل که دوست ندارد دیگر زیر سایه مسی باشد و برای رسیدن به توپ طلا قصد دارد از بارسا جدا شده و پی اس جی مقصد بعدی او خواهد بود. مارکا و آس کمی بعد گزارش دادند که باشگاه پاریسی منتظر پاسخ مثبت نیمار است تا 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند.

 

نشریه اکیپ، پس از انتشار این اخبار و به نقل از یک منبع موثق در باشگاه پی اس جی نوشت:« ما قصد نداریم وارد نمایش نیمار شویم. او یک رقم فسخ قرارداد بسیار بالا دارد و باید واقع بین بود.»

 

در قسمتی دیگر از گزارش اکیپ آمده است که مسئولان پی اس جی هنوز از نیمار دلخور هستند چرا که سال گذشته در همین روزها و با وجود ساعت ها مذاکره، در نهایت ترجیح داد قراردادش را با بارسا تمدید کند. مسئولان پاری سن ژرمن معتقدند که نیمار برای بالاتر بردن حقوق خود از پی اس جی سوء استفاده کرده است.

 

روز گذشته همچنین روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا نیز در واکنش به شایعات اخیر در مورد نیمار گفت که هیچ باشگاهی رقم فسخ قرارداد او را پرداخت نخواهد کرد که نشان از اطمینان بلوگرانا نسبت به ماندگار بودن فوق ستاره برزیلی داشت./ 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.