Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نفت تهران در به در به دنبال یک مربی! - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 10:35 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- ورزشی - نفت تهران در به در به دنبال یک مربی!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

نفت تهران در به در به دنبال یک مربی!

تاریخ 29 تیر 1396 ساعت 21:52:53
منبع: yjc
کد خبر: 055521
مسئولان باشگاه نفت تهران از بازگشت علی کریمی به تمرینات این تیم و سرمربیگری او مقابل پرسپولیس ناامید شده اند.

جادوگر از دسترس خارج شد/ نفت تهران در به در به دنبال یک مربی!
مسئولان باشگاه نفت تهران از بازگشت علی کریمی به تمرینات این تیم و سرمربیگری او مقابل پرسپولیس ناامید شده اند.
جادوگر از دسترس خارج شد/ نفت تهران در به در دنبال یک مربی!

به گزارش شبکه نیوز: درحالی که نشست خبری دیدار سوپرجام فوتبال ایران ساعاتی پیش تنها با حضور برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس تشکیل شد اما همچنان ابهام های زیادی درباره دیگر تیم شرکت کننده در این بازی یعنی نفت تهران وجود دارد.

مسئولان باشگاه نفت در ساعات اخیر به دلیل خاموش بودن تلفن همراه علی کریمی نتوانسته اند با او تماس بگیرند و رضایتش را برای عقد قرار جلب کنند. همین امر سبب شده نفتی ها که از سرمربی گری جادوگر در تیم خود کاملا ناامید هستند، از برخی دستیاران کریمی درخواست کنند تا در دیدار مقابل پرسپولیس، هدایت این تیم را برعهده بگیرند که البته آن ها چنین درخواستی را رد و اعلام کرده اند بدون کریمی یک دقیقه هم حاضر به همکاری با چنین تیم بی سر و سامانی نیستند. موضوع قطعی اینست که اسطوره باشگاه پرسپولیس در تمرین امروز(پنج شنبه) نفت شرکت نمی کند.

از طرفی با وجود ثبت قرارداد برخی از بازیکنان نفت در سازمان لیگ، نفراتی مانند پیام صادقیان، حمید علی عسگری، میلاد فراهانی، فرید محمدی زاده، امین منوچهری و ایمان موسوی که جزء بازیکنان باتجربه این تیم هم محسوب می شوند تاکنون قرارداد خود را ثبت نکرده اند.

نکته تاسف بار این است که در صورت ثبت نشدن قرارداد میلاد فراهانی، نفت حتی برای دیدار فردا مقابل پرسپولیس، یک دروازه بان ذخیره هم ندارد و البته درصورتی که شرایط به میدان رفتن این تیم فراهم شود، دروازه بانی وظیفه حراست از دروازه اش را برعهده می گیرد که حتی یک بار هم در فهرست یک تیم لیگ برتری برای بازی های رسمی قرار نگرفته است.

جالب اینجاست زمزمه هایی شنیده می شود که باشگاه نفت از علیرضا عزتی درخواست کرده تا وظایف سرمربی را در بازی با پرسپولیس برعهده بگیرد که کاپیتان نفت اعلام کرده فعلا تمایلی به مربیگری ندارد!

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.