Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
قرنطینه ایران در کمپ ده میلیاردی (عکس) - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 05:14 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - قرنطینه ایران در کمپ ده میلیاردی (عکس)

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
آشنایی با محل اسکان گران قیمت ملی پوشان در روسیه + تصاویر مکان اسکان

قرنطینه ایران در کمپ ده میلیاردی (عکس)

تاریخ 13 دی 1396 ساعت 20:45:15
منبع: varzesh3
کد خبر: 055890
کمپ مد نظر فدراسیون فوتبال برای اسکان کاروان تیم ملی در جام جهانی 2018 یکی از گران ترین کمپ های معرفی شده به 31 تیم حاضر در روسیه است/ کمپی با هزینه سنگین دو میلیون یورویی که در نوع خود جالب توجه بود/ (( نکته جالب )) در این 21 روز، کمپ به صورت کامل قرنطینه و کامل در اختیار ایران خواهد بود و هیچ فردی حق استفاده از آن را ندارد تا ملی پوشان تنها افراد حاضر و مجاز به استفاده از آن باشند.
قرنطینه ایران در کمپ ده میلیاردی (عکس)

 

قرنطینه ایران در کمپ ده میلیاردی (عکس)

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  شبکه نیوز  | shabakenews؛ در میان تمام گمانه زنی هایی که پیرامون کمپ محل اسکان کاروان تیم ملی در روسیه به گوش می رسید، سران فدراسیون فوتبال از کمپ باشگاه مطرح شهر مسکو به عنوان گزینه نهایی برای اسکان تیم ملی در مدت 20 روز اقامت در این کشور نام بردند؛ کمپی با هزینه سنگین دو میلیون یورویی که در نوع خود جالب توجه بود.


کمپ باشگاه لوکوموتیو در مرکز شهر مسکو محلی است که کارلوس کی روش و روسای فدراسیون فوتبال در حاشیه سفر خود برای قرعه کشی جام جهانی 2018 مراحل نهایی اجاره و عقد قرارداد آن را انجام دادند. کمپی که گفته شد پیش از این توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا رزرو شده بود تا در صورت صعود این تیم میزبان آنها باشد؛ اما با حذف آتزوری مشتری نداشت و ایران از این فرصت نهایت بهره را برد تا صاحب کمپی مدرن شود.

 


اما رقمی که سران فدراسیون برای اجاره کمپ باشگاه لوکوموتیو مطرح کردند، فوق العاده عجیب بود گرچه فدراسیون فوتبال مدعی شد هزینه این کمپ و اسکان ایران در مسکو توسط فیفا پرداخت خواهد شد؛ اما قیمت دو میلیون یورویی کمپ لوکوموتیو آن هم برای اقامت 21 روزه خیلی بالاست چون انتخاب اول ایران و کی روش در فاصله 70 کیلومتری مسکو چیزی در حدود یک سوم این مبلغ هزینه داشت.

 


در تصاویر منتشر شده از این کمپ که در حاشیه ورزشگاه اصلی باشگاه لوکوموتیو صدرنشین فعلی لیگ برتر روسیه قرار دارد، هتل، سالن سرپوشیده با تمامی امکانات آب درمانی و بدنسازی، دو زمین تمرین یکی با سکوهای تماشاگر و دیگری بدون سکو در کنار زمین چمن مصنوعی دیده می شود که قرار است به مدت 21 روز کاروان ایران در آن اقامت داشته باشد.

 


دیگر نکته جالب از اجاره این کمپ به درخواست ایران و کی روش از مسئولان روسی برمی گشت که در مدت اقامت کاروان تیم ملی در این 21 روز، کمپ به صورت کامل قرنطینه و کامل در اختیار ایران خواهد بود و هیچ فردی حق استفاده از آن را ندارد تا ملی پوشان تنها افراد حاضر و مجاز به استفاده از آن باشند./ 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.