Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سانحه تلخ برای ستاره شنای ایران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:19 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- ورزشی - سانحه تلخ برای ستاره شنای ایران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
تصادف شدید حمید مبرز در استرالیا + تصاویر

سانحه تلخ برای ستاره شنای ایران

تاریخ 25 دی 1396 ساعت 18:32:24
منبع: varzesh3
کد خبر: 055923
حمید مبرز، شناگر سابق تیم ملی ایران، که در استرالیا زندگی می کند، در یک حادثه تصادف به کما رفته و همسرش نیز این سانحه جان باخته است/ در حال حاضر خود حمید مبرز و فرزند 6 ساله اش در بیمارستان در حال تلاش برای بقا و زنده ماندن هستند.
سانحه تلخ برای ستاره شنای ایران

 

 

تصادف شدید حمید مبرز در استرالیا

سانحه تلخ برای ستاره شنای ایرانحمید مبرز، شناگر سابق تیم ملی ایران، که در استرالیا زندگی می کند، در یک حادثه تصادف به کما رفته و همسرش نیز این سانحه جان باخته است.

 

به گزارش "شبکه نیوز"، پنج شنبه شب تصادف هولناکی در سواحل جنوبی NSW در استرالیا صورت گرفت که در این حادثه حمید مبرز، شناگر سابق تیم ملی دچار سانحه شد و همسر او در گذشت. در حال حاضر خود حمید مبرز و فرزند 6 ساله اش در بیمارستان در حال تلاش برای بقا و زنده ماندن هستند.

 

 

این مرد 39 ساله که هدایت یک ولوو را بر عهده داشته در روز پنج شنبه با یک دستگاه خودروی سوبارو در میلتون تصادف کرده و در این حادثه همسر حمید مبرز از دنیا رفته است و حال خود او نیز مساعد نیست. در حال حاضر  او و فرزندش در بیمارستان بستری بوده و پرسه درمان را طی می کنند.

 

حمید مبرز در سال 2000 در بازی های المپیک سیدنی نماینده ایران را در رشته 100 متری آزاد بود و همچنین در سال 2007 رکورد پروانه 100 متری در ایران را از آن خود کرد. حالا یک مرد 39 ساله به اتهام تصادف با حمید مبرز و خانواده اش و فوت همسر شناگر سابق تیم ملی دستگیر شده است.

 

 

در صحنه سنگین تصادف و حادثه، همسزر مبرز احیا نشده و متاسفانه در همان لحظه فوت شد، در حالیکه حمید مبرز در ماشین گیر کرده بود و  شکستگی های متعدد و آسیب های احتمالی ستون فقرات برای او ایجاد شده است.

 

در نهایت او از ماشینش خارج شده و به بیمارستان سنت جورج منتقل شد و تا شنبه شب با شرایط پایدار باقی ماند. کودک شش ساله نیز به بیمارستان کودکان سیدنی در رندویک منتقل شده است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.