Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
درد کهنه قرارداد شهباززاده را فسخ می‌کند؟ +تصاویر - شبکه نیوز
دو شنبه، 29 مرداد 97 ساعت 09:29 ق.ظ / Mon, 2018 August 20

- ورزشی - درد کهنه قرارداد شهباززاده را فسخ می‌کند؟ +تصاویر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
بدشناسی‌های ادامه‌دار مهاجم استقلال

درد کهنه قرارداد شهباززاده را فسخ می‌کند؟ +تصاویر

تاریخ 10 بهمن 1396 ساعت 23:14:43
کد خبر: 055956
سجاد شهباززاده به دلیل مصدومیت روی پا چند هفته آخر نیم فصل اول را از دست داد هرچند که در اواخر حضورش در این تیم به بهبودی نسبی رسیده بود و در تمرینات شرکت می کرد/ باشگاه القطر رسما اعلام کرد خیمنز جانشین سجاد شهباززاده شده است.
درد کهنه قرارداد شهباززاده را فسخ می‌کند؟ +تصاویر

 

 

درد کهنه قرارداد شهباززاده را فسخ می‌کند؟

 

به گزارش "شبکه نیوز"، سجاد شهباززاده به دلیل مصدومیت روی پا چند هفته آخر نیم فصل اول را از دست داد هرچند که در اواخر حضورش در این تیم به بهبودی نسبی رسیده بود و در تمرینات شرکت می کرد.


شهباززاده در نهایت تصمیم به جدایی از استقلال گرفت و در نیم فصل دوم با تیم القطر قرارداد امضا کرد تا بدشناسی های نیم فصل اول خود را جبران کند که این بار با اتفاق عجیب تری روبرو شد.


مهاجم ایرانی القطر بعد از دو بازی حضور در ترکیب ثابت القطر دوباره درد روی پایش عود کرد و احتمالا ٢ تا ٣ هفته از میادین دور خواهد بود.


با توجه به اینکه در ٣ هفته دوری شهباززاده بخش مهمی از بازی های خود را از دست خواهد داد و البته القطر شرایط مساعدی در جدول ندارد، احتمال اینکه قرارداد شهباززاده لغو بشود و مهاجم جدیدی با این تیم قرارداد امضا کند وجود دارد.


البته مدیران باشگاه القطر هنوز هیچ موضع رسمی در این باره نگرفته اند و طبیعتا فسخ قرارداد با شهباززاده باید با موافقت دو طرف صورت بگیرد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.