Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟ + تصاویر - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 02:54 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟ + تصاویر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
خاطره انگیزترین قاب های پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ

قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟ + تصاویر

تاریخ 19 فروردین 1397 ساعت 13:49:51
منبع: varzesh3
کد خبر: 056052
یکی از خاطره انگیزترین قاب های پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ نه در مستطیل سبز بلکه در سالن نشست خبری رقم خورد/ برانکو در این شهر خاطرات شیرین فراوانی داشت. از حفظ شکست ناپذیری با کاشته رضاییان تا کسب سه امتیاز با گل دقیقه آخری وحید امیری اما این بار، خاطره در جایی غیر از مستطیل سبز رقم خورد.
قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟  + تصاویر

پرسپولیس فرصت این را داشت که قهرمانی باشکوه تری را رقم بزند. آن ها اگر در دربی امتیاز می‌گرفتند به هزار و یک رکورد می رسیدند اما همچون من سیتی ناکام ماندند و اگر در مقابل سایپا قهرمان می‌شدند، می‌توانستند دور قهرمانی را در مقابل هوادارانشان و در ورزشگاه خانگی بزنند اما کلیشه نیست اگر بگوییم با تمام این تفاسیر چیزی از ارزش های قهرمانی برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش کم نشد. آن ها یکی از مقتدرانه ترین قهرمانی های تاریخ فوتبال ایران را رقم زدند و برایشان چه بهتر که این عنوان در شهر خاطره انگیز مشهد رقم خورد.

 

برانکو در این شهر خاطرات شیرین فراوانی داشت. از حفظ شکست ناپذیری با کاشته رضاییان تا کسب سه امتیاز با گل دقیقه آخری وحید امیری اما این بار، خاطره در جایی غیر از مستطیل سبز رقم خورد. جایی که سرخپوشان برانکو را سورپرایز کردند و در اتفاقی جالب، جشن قهرمانی را به نشست خبری کشاندند.

در نشست خبری، برانکو در حال صحبت از ارزش های تیم پرسپولیس و شاگردانش بود که ناگهان ربیع خواه، بیرانوند و پشت سر آن ها دیگر بازیکنان وارد سالن شدند. نعمتی، احمدزاده، مصلح، علیپور و شجاع خلیل زاده دیگر بازیکنانی بودند که جشن قهرمانی را در نشست خبری و در کنار آقای سرمربی و البته مقابل لنز دوربین خبرنگاران برگزار کردند تا یکی از خاطره انگیزترین قاب های برانکو ایوانکوویچ در لیگ هفدهم را بسازند.

 

 

 

 

 

 

 

 

شاید جای خالی چند بازیکن دیگر هم در این جشن کوچک اما صمیمی دیده می‌شد ولی این اتفاق نمی‌تواند ریشه در اختلاف یا هرچیز دیگری داشته باشد. چند دقیقه قبل از ورود غیر منتظره شاگردان به سالن نشست، برانکو با تکذیب نیمکت نشینی به دلیل بی اخلاقی گفت: اگر کسی مشکل اخلاقی داشته باشد، جایی روی نیمکت هم نخواهد داشت.

 

سرخپوشان پایتخت که حالا قهرمان دو دوره اخیر فوتبال ایران هستند، روز گذشته قهرمانانه به نشست خبری مربی کروات یورش بردند تا آنجا را هم مثل اکثر استادیوم های ایران فتح کنند. به سالن نشست خبری رفتند و فضای آرام و روزنامه نگارانه اش را تبدیل به استادیومی پرشور کردند و دبل قهرمانی را هلهله کنان جشن گرفتند. انگار کوتاهی دور قهرمانی را اینجا و در لا به لای صحبت های برانکو ایوانکوویچ جبران کرده باشند.

 

این نخستین بار بود که بازیکنان یک تیم ایرانی قهرمانی شان را به این شکل جشن می‌گرفتند اما در اروپا، رئالی ها در سال ۲۰۱۴ جشن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به نشست خبری کارلو آنچلوتی کشاندند و شادی های باقی مانده از مراسم اصلی را با سرمربی شان تقسیم کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.