Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
آقای مسی؛ گلزنی به ایران و نیجریه مهم نیست - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 09:15 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- ورزشی - آقای مسی؛ گلزنی به ایران و نیجریه مهم نیست

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

آقای مسی؛ گلزنی به ایران و نیجریه مهم نیست

تاریخ 22 فروردین 1397 ساعت 15:36:32
منبع: varzesh3
کد خبر: 056085
مجری مشهور شبکه فاکس اسپورت آرژانتین و بزرگترین منتقد مسی، حذف بارسا توسط رم را غنیمت شمرد و بار دیگر به مسی تاخت.
آقای مسی؛ گلزنی به ایران و نیجریه مهم نیست

لیونل مسی هم نتوانست شب گذشته مانع حذف تاریخی بارسلونا در ورزشگاه رم شود. او که از سال 2011 دیگر نتوانسته در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان گلزنی کند، امسال هم شرایط مشابهی را تجربه کرد و نه در بازی رفت و نه در بازی برگشت نتوانست دروازه رم را باز کند تا بارسا علی رغم برتری 4-1 بازی رفت، با شکست 3-0 در الیمپیکوی رم از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان باز بماند.

 

 

 

 

لیبرمن پس از حذف بارسلونا و ناکامی دوباره مسی گفت:« رم یک تیم بزرگ اروپایی نیست و در لیگ قهرمانان هم تاریخ آنچنانی ندارد اما همین تیم به بارسای شکننده سه گل زد و آن را از لیگ قهرمانان حذف کرد. نمی خواهم مسی را مسئول شکست بارسا بدانم و حرفی از روی خصومت بزنم ولی او در این بازی محو شده بود.

من سالهاست که به این نکته اشاره می کنم. برخی با هت تریک مسی برابر تیم های کوچک از خود بی خود می شوند ولی او در برخی بازی های مهم و تعیین کننده غیب می شود. نمی گویم همیشه بلکه اغلب شاهد هستیم که مسی در بازی های مهم فصل که از وی انتظارات زیادی می رود، ناامیدکننده ظاهر می شود.

واضح است که مسی یک نابغه است و کیفیت او را کسی نمی تواند زیر سوال ببرد ولی امشب و در یک بازی واقعی و بزرگ، او مثل بارسلونا یک فاجعه تمام نشدنی بود. این حذف البته که تنها متوجه مسی نیست ولی همیشه از بازیکنی مثل او انتظارات زیادی می رود.

 

 

 

 

آقای مسی، گلزنی به ایران و نیجریه مهم نیست. زدن گل در بازی برابر صربستان(جام جهانی 2006) که با 6 گل پیروز شدیم هم اهمیتی ندارد. من هم مثل همه آرژانتینی ها دوست دارم تو در جام جهانی سطحی کاملا متفاوت از همه نشان بدهی و مثلا برابر سوئیس، بلژیک و هلند(جام جهانی 2014) تاثیرگذار باشی که نبودی.

من همچنان منتظر ظهور تو در بازی های تعیین کننده و بزرگ هستم و انتظارم از باقی بازیکنان تیم ملی، معمولی و متوسط است. تو بدون شک یکی از سه یا چهار بازیکن برتر تاریخ هستی و امیدوارم در این جام جهانی نظر من را نسبت به خودت تغییر بدهی.»

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.