Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پارگی رباط ربیع‌خواه قطعی شد - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 09:25 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- ورزشی - پارگی رباط ربیع‌خواه قطعی شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

پارگی رباط ربیع‌خواه قطعی شد

تاریخ 23 فروردین 1397 ساعت 21:17:01
منبع: varzesh3
کد خبر: 056086
با قطعی شدن پارگی رباط صلیبی محسن ربیع خواه، این بازیکن به زودی بعد از معاینات لازم زیر تیغ جراحی خواهد رفت.
پارگی رباط ربیع‌خواه قطعی شد

محسن ربیع خواه، هافبک باثبات سرخپوشان طی دو فصل اخیر، با بدشانسی بزرگی در جدال روز گذشته مقابل پارس جنوبی مواجه شد که دوری حداقل شش ماهه او را در پی خواهد داشت.


این بازیکن که در بازی روز گذشته با مصدومیت مواجه و از زمین بازی خارج شد، بعد از معاینات اولیه با تشخیص کادرپزشکی مبنی بر پارگی رباط صلیبی مواجه شد. ربیع خواه که در رختکن تیم به شدت نگران آینده خود بود، با چشمانی اشک‌بار و با اشاره به اتفاقات چند وقت اخیر و در شرایطی که مشخص بود از آن به شدت دلگیر است اعلام می‌کرد راحت شده و از فوتبال کنار خواهد رفت! این بازیکن که علیرغم اعتماد کامل برانکو ایوانکوویچ زیر تیغ انتقادات شدید کارشناسان و هواداران تیم قرار داشت، با اشاره به این موضوع که اکنون هم هواداران و خودش راحت شده با اشک از پایان ماجرای خود و پرسپولیس صحبت می‌کرد.


با این حال طی 24 ساعت اخیر صحبتی در خصوص جزییات مصدومیت این بازیکن منتشر نشده بود و تنها گمانه‌زنی‌هایی در مورد پارگی رباط صلیبی‌اش وجود داشت. اتفاقی که ربیع خواه خواهان آن شده بود و به دنبال این بود تا با بررسی دوباره روی موضع مصدومیت و مشورت با پزشکان دیگر کورسوی امید خود را بجوید. اما اکنون شواهد خبر از مصدومیت شدید این بازیکن و پارگی رباط صلیبی‌اش می‌دهد تا او به زودی مقدمات عمل جراحی روی زانوی چپ خود را در دستور کار قرار دهد.


ربیع خواه که قراردادش در پایان فصل خاتمه خواهد یافت، در زمان حضورش در تراکتورسازی نیز دچار مصدومیتی مشابه شده بود و رباط صلیبی‌اش را مورد عمل جراحی قرار داده بود. اکنون باید دید در صورت عمل جراحی مجدد تصمیم باشگاه در قبال او چه خواهد بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.