Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سرگردانی هواپیما استقلال را به عربستان برد! - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 11:17 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- ورزشی - سرگردانی هواپیما استقلال را به عربستان برد!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

سرگردانی هواپیما استقلال را به عربستان برد!

تاریخ 23 فروردین 1397 ساعت 21:21:02
منبع: varzesh3
کد خبر: 056087
بدی آب و هوا کار استقلالی ها را در پرواز به کویت سخت کرده است.
سرگردانی هواپیما استقلال را به عربستان برد!

بدی آب و هوا برای کاروان استقلال در سفر به کویت دردسر ساز شده است. استقلالی ها ابتدا با 2 ساعت تاخیر تهران را به سمت کویت ترک کردند و سپس در شرایطی که قرار بود در فرودگاه این شهر فرود بیایند به دلیل شرایط جوی، فرودگاه اجازه فرود به این تیم را نداد تا آبی پوشان در هوا سرگردان شوند.

 

در نهایت با هماهنگی انجام شده استقلالی ها در شهر دمام از کشور عربستان سعودی فرود خواهند آمد و تا پایدار شدن هوا در کشور کویت منتظر خواهند ماند.


دمام در کشور عربستان است و به دلیل مشکلات دیپلماتیک کاروان استقلال نمی تواند در این فرودگاه حضور داشته باشند و به نظر می رسد مسیر سخت استقلالی ها به سمت کویت که ابتدا با خرابی اتوبوس آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

 

 

سرمربی استقلال در واکنش به این موضوع با انتشار پیامی در اینستاگرام خود از ادامه دار بودن سفر پر ماجرای آنها به کویت گفت و نوشت که آنها فعلا در هواپیما و در فرودگاه دمام در انتظار هستند.

 

نکته جالب آنکه اگر شرایط فرودگاه کویت برای فرود هواپیمای استقلال مناسب نشود، آبی ها باید مدت زمان زیادی در هواپیما باقی بمانند و نمی توانند به دلیل مشکلات دیپلماتیک در کشور عربستان سعودی حاضر شوند. در روزی که مشکلات دیپلماتیک باعث شده بود تا استقلال به جای ریاض به کویت سفر کند، شرایط آب و هوایی به شکلی پیش رفت تا آبی ها راهی عربستان شوند.

 

  • با اعلام خلبان؛ استقلالی ها 90 دقیقه در دمام


پرواز استقلال به سمت کویت با اعلام خلبان این پرواز به دلیل بارش باران و گرد و غبار به جای کشور کویت در عربستان به زمین نشست تا سفر سخت استقلالی ها، سخت تر از قبل شود.


آبی پوشان حالا در فرودگاه دمام و روی باند فرودگاه در هواپیما در انتظار مساعد شدن آب و هوای کشور کویت و فرودگاه پایتخت این کشور برای طی کردن ادامه سفر خود هستند.


خلبان این پرواز به مسافران اعلام کرده که این هواپیما با توجه به شرایط جوی نزدیک به 90 دقیقه در فرودگاه دمام حضور خواهد داشت و سپس به سمت کویت پرواز می کند.


بعد از صحبت های کاپیتان مجددا از بازیکنان استقلال و کاروان این تیم در پرواز پذیرایی شد و بازیکنان این اتفاق را تبدیل به سوژه ای برای گفت و گو و البته خندیدن کردند.

 

  • بعد از سوختگیری استقلال به کویت پرواز کرد


کاروان تیم فوتبال استقلال بعد از نزدیک به 90 دقیقه حضور در شهر دمام، به سمت کویت حرکت کرد.


هواپیمای استقلال بعد از سوختگیری و البته هماهنگی با فرودگاه کویت توانست مجوز پرواز به سمت این کشور را پیدا کند و به سمت کویت پرواز کرد تا روز سخت و پر ماجرای آبی پوشان با رسیدن به کویت به پایان برسد.


این پرواز حوالی ساعت 19 به وقت تهران انجام شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.