Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پورموسوی: گناه من و مدیرعامل چیست؟ - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 10:13 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- ورزشی - پورموسوی: گناه من و مدیرعامل چیست؟

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

پورموسوی: گناه من و مدیرعامل چیست؟

تاریخ 23 فروردین 1397 ساعت 21:51:16
منبع: varzesh3
کد خبر: 056092
فولادخوزستان و ذوب آهن امروز در ورزشگاه غدیر به تساوی ١-١ رسیدند.
پورموسوی: گناه من و مدیرعامل چیست؟

سید سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان پس از تساوی تیمش برابر ذوب آهن در گفت و گو با ورزش سه، درباره این نبرد و کمرنگ تر شدن امید کسب سهمیه آسیایی گفت: ما تنها برای برد به این بازی به میدان رفتیم، خودمان هم از این نتیجه بسیار ناراحت هستیم، ما فقط می خواستیم سه امتیاز را کسب کنیم. تعویض های تیم ذوب آهن نشان می داد که آنها به تساوی راضی بودند و به خواسته شان رسیدند.


سرمربی فولاد خوزستان درباره شعار تماشاچیان علیه خودش و اژدری زاده مدیرعامل تیم افزود: نمی دانم ما چه کم و کاستی گذاشته ایم که اینگونه باید فحش بخوریم، ما هم ناراحت هستیم و تمام تلاشمان را کرده بودیم تا این مهم را به دست بیاوریم اما نباید خیلی چیزها یادمان برود که امسال نسبت به دو ، سه سال گذشته جایگاه مان و عملکردمان بهتره شده  و امروز در مقابل تیمی بازی مساوی شده که از تیم های قدیمی و حرفه ای فوتبال ماست و چندین سال است که بازیکنانش در کنار هم هستن و سال به سال تقویت می‌شوند ، کمی منطقی باشیم  همین تیم  در سالیان قبل موفق می شد رفت و برگشت فولاد را شکست بدهد اما ما ٤ امتیاز برابر این تیم بدست آوردیم.من، مدیرعامل و تمام بازیکنان و کادرفنی  و اعضای هیأت مدیره تمام توانمان را گذاشتیم و هیچوقت به جز موفقیت فولاد چیزی نخواستیم، حق ما این نبودکه اینگونه فحش بخوریم، مگر چه گناهی کرده ایم؟

 

وی در ادامه گفت: شما ببینید تیم هایی که اکنون نتیجه گرفته اند، چگونه بوده اند، پیکان، پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و ... در دو-سه سال اخیر تغییرات کمی داشته اند و تیمشان هماهنگ بوده اند. ما نیز در ابتدای فصل نزدیک به ٨٥ درصد تغییرات داشتیم، سعی کردیم تیم را جوانتر و بومی کرده ایم.ما در ابتدای برای سال اول با توجه به تغییرات زیاد در تیم  اول ساختار بسازیم و بتوانیم به تعداد مشخصی از امتیاز برسیم و اکنون از آن برنامه جلو هستیم، نمی گوییم که تلاش نکردیم ما فرصت خوبی برای کسب سهمیه داشتیم اما نشد که بشود.مطمئنا  تا ما امید نمی شویم و در دو بازی آینده بیشتر تلاش می کنیم و تلاش می کنیم تا فصل بعد نیز این مهم را کسب کنیم تا هوادارهای مان رو خوشحال کنیم.

 

وی در ادامه افزود: من نمی دانم چرا آن ٤-٥ نفری که علیه من و مدیرعامل فحش می دهند توسط عوامل انتظامی کنترل نمی شوند، از آنها گله دارم و اگر قرار است بیایند و کاری نکنند فایده اش چیست؟ امیدوارم آن چند نفر شناسایی بشوند و وضعیتشان مشخص شود.

 

پورموسوی در انتها نیز گفت: تیم ما امروز از دقیقه ٦٥-٧٠ زیر فشار روحی بود، هواداران به جای اینکه کنار ما باشند، علیه ما بودند. من از هواداران فولاد انتظار دارم تا در کنار ما باشند تا بتوانیم قدرتمند تر شویم نه ما را ضعیف کنند، اگر قرار بر این باشد من نامه خواهم زد تا بازی های تیمم بدون تماشاگر در خانه برگزار شود تا بازیکنانم زیر فشار شدید روحی در بازی قرار نگیرند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.