Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
امیدواری مدیر الجزیره به موفقیت مقابل پرسپولیس - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 01:11 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- ورزشی - امیدواری مدیر الجزیره به موفقیت مقابل پرسپولیس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

امیدواری مدیر الجزیره به موفقیت مقابل پرسپولیس

تاریخ 13 اردیبهشت 1397 ساعت 10:05:18
کد خبر: 056195
مدیر تیم الجزیره اعلام کرد که آن ها تیم کاملی را در اختیار دارند و می‌توانند پرسپولیس را شکست دهند.  

به گزارش "ورزش سه"، حسین سهیل گفت: ما تمریناتمان را آغاز کرده ایم و هیچ مصدوم و محرومی نداریم و میتوانیم مرحله به مرحله صعود کنیم و در لیگ قهرمانان جلو برویم.

 

او ادامه داد: ما دو بازیکن مصدوم داشتیم. محمد مسلمی و فوزی که تیم پزشکی مان در حال آماده کردن این بازیکنان هستند تا به آمادگی بدنی لازم برای بازی رفت مقابل پرسپولیس برسند.

 

مدیر تیم الجزیره همچنین در ادامه اذعان داشت: ما ابتدا در زمین خودمان و سپس ۱۴ ماه می در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس میرویم. تیم ما یک روز استراحت کرد و سپس تمرینات روزمره را دنبال کرد. آقای تن کاته تصمیم گرفت که ما فقط تمرینات روزمره را انجام دهیم و نیازی به بازی دوستانه نیست و باید از این زمان برای پیدا کردن نقاط ضعف و قوتمان استفاده کنیم.

 

حسین سهیل گفت: این که مصدوم و محرومی نداریم امتیاز مثبتی برایمان به حساب می آید و از لحاظ معنوی به ما کمک میکند که در بازی رفت پیروز شویم. ما به تیم فعلی اعتماد کامل داریم و می‌توانیم تیم ایرانی را شکست دهیم و برای اولین بار در مرحله یک چهارم بازی کنیم. البته اکثریت بازیکنان ما جوان هستند اما بازیکنان باتجربه مثل علی خصیف، علی مبخوت، رومارینهو و... هم در کنار ما هستند و می‌توانند به مراحل بالاتر برسند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.