Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پایان کار علی کریمی و سپیدرود - شبکه نیوز
یک شنبه، 28 مرداد 97 ساعت 12:32 ق.ظ / Sun, 2018 August 19

- ورزشی - پایان کار علی کریمی و سپیدرود

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

پایان کار علی کریمی و سپیدرود

تاریخ 16 اردیبهشت 1397 ساعت 07:29:17
کد خبر: 056257
علی کریمی، سرمربی نیم‌فصل دوم سپیدرود در پایان جلسه‌ای که با مدیران این باشگاه داشت، توافق کرد تا بعد از تسویه حساب از این تیم جدا شود.
پایان کار علی کریمی و سپیدرود

 

 

ک درصد تا فسخ قطعی؛

پایان کار علی کریمی و سپیدرود

 

به گزارش شبکه نیوز | shabakenews،؛، علی کریمی که از نفت تهران راه سپیدرود را در پیش گرفته بود، امروز در جلسه‌ای با حضور مدیران سپیدرود شرکت کرد و با توجه به عدم توافق روی جزئیات و برخی موارد، قرار بر این شد تا بعد از تسویه حساب مالی با سپیدرود، رسما قراردادش با این تیم را فسخ کند.

 

این تیم پُر هوادار شمالی که با علی نظرمحمدی به لیگ برتر صعود کرده بود، بعد از اتمام کار او و حضور کوتاه مدت امید روانخواه، علی کریمی را به‌عنوان سرمربی برگزید و با حضور این مربی از سقوط به دسته پایین‌تر نجات یافت ولی اختلافات میان علی کریمی و مدیران باشگاه، مانع از ادامه همکاری یکدیگر شد.

 

کریمی با سپیدرود قراردادی سه ساله امضاء کرده ولی ظاهرا مدیران باشگاه قول داده‌اند تا ضمن تسویه حساب با وی، جا را برای حضور یک مربی جدید در سپیدرود باز کنند.

 

علی کریمی که در نیم‌فصل اول لیگ هفدهم هدایت نفت تهران را برعهده داشت، به دلایل مشابه با سپیدرود از این تیم جدا شد و حالا با وجود انجام نسبتا موفق ماموریتش از سپیدرود هم خواهد رفت تا آینده خود را در تیم دیگری جستجو کند.

 

موارد اختلافی میان علی کریمی و مدیران باشگاه سپیدرود بر سر میزان اختیارات و حضور برخی از افراد در کادر فنی این تیم بوده است؛ همچنین علی کریمی توقعاتی از باشگاه داشته که ظاهرا برآورده شدن آنها امکان پذیر نبوده است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.