Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سپاهان به دنبال شاه‌ماهی فصل نقل و انتقالات - شبکه نیوز
چهار شنبه، 25 مهر 97 ساعت 05:58 ب.ظ / Wed, 2018 October 17

- ورزشی - سپاهان به دنبال شاه‌ماهی فصل نقل و انتقالات

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

سپاهان به دنبال شاه‌ماهی فصل نقل و انتقالات

تاریخ 19 اردیبهشت 1397 ساعت 13:05:45
منبع: varzesh3
کد خبر: 056282
مدیران سپاهان شرایط سروش رفیعی برای پیوستن به این تیم را زیر نظر گرفته اند.

سپاهان به دنبال شاه‌ماهی فصل نقل و انتقالات

 

به گزارش "شبکه نیوز"، سروش رفیعی در نیم فصل لیگ شانزدهم و پس از پایان خدمت سربازی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و موفق شد در مدت حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ علاوه بر کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به همراه سرخپوشان به جمع 8 تیم برتر آسیا نیز راه یابد.


سروش اما در پنجره تابستانی به وضوح اعلام کرد که برای کسب درآمد بیشتر به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس خواهد رفت و در نهایت نیز این اتفاق رخ داد و رفیعی به تیم الخور قطر پیوست.


قرارداد رفیعی با الخور یک ساله است و در این بین صحبت هایی نیز در مورد بازگشت او به ایران شنیده می شود؛ در صورتی که پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات محروم نبود، می توانستیم با اطمینان در مورد بازگشت او به پرسپولیس صحبت کنیم، اما با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان تا پایان نیم فصل اول لیگ هجدهم، به نظر می رسد مدیران سپاهان با ارائه پیشنهاد مناسب به این بازیکن فانتزی می توانند او را متقاعد به حضور در اصفهان کنند.


مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد جذب سروش رفیعی گفته: « در مورد سروش رفیعی نیز باید بگویم بازیکنان خوبی مد نظر ما هستند و با توجه به این که خودم مربی‌گری کرده‌ام برخی گزینه‌ها را زیرنظر داشتم. سروش رفیعی نیز بازیکن خیلی خوبی است و اگر سرمربی آینده ما او را بخواهد جذبش می‌کنیم. ابتدا باید ببینیم شرایط آمدنش فراهم است یا نه.»


البته همانطور که مسعود تابش نیز در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرده، تمام این احتمالات بستگی به این موضوع دارد که سروش قصد تمدید قرارداد خود را با الخور نداشته باشد و نخواهد همچنان در خارج از فوتبال ایران به کار خود ادامه دهد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.