Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
داوید دخیا، برنده دستکش طلایی لیگ برتر - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 11:28 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- ورزشی - داوید دخیا، برنده دستکش طلایی لیگ برتر

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

داوید دخیا، برنده دستکش طلایی لیگ برتر

تاریخ 21 اردیبهشت 1397 ساعت 02:25:17
کد خبر: 056297
داوید دخیا، دروازه بان اسپانیایی منچستریونایتد، با بسته نگه داشتن دروازه اش در دیدار امشب مقابل وستهام، برنده جایزه دستکش طلایی این فصل لیگ برتر شد.

 

 

داوید دخیا، برنده دستکش طلایی لیگ برتر

 

به گزارش "ورزش سه"، دخیا در چند فصل اخیر همواره یکی از بهترین دروازه های لیگ برتر بود اما هرگز نتوانسته بود جایزه دستکش طلایی را از آن خود کند ولی با کلین شیت در دیدار مقابل وستهام، در فاصله یک هفته تا پایان رقابت های این فصل، توانست این عنوان را از آن خود کند.

نزدیک ترین رقیب دخیا برای کسب دستکش طلایی این فصل لیگ برتر، ادرسون، دروازه بان منچسترسیتی است که 16 کلین شیت داشت و حتی اگر در هفته آخر هم دروازه اش را بسته نگه دارد، نمی تواند به رکورد 18 کلین شیت دخیا برسد.

 

 

 

از فصل 05-2004 که این جایزه به دروازه بان های لیگ برتر اهدا می شود، تاکنون 6 نفر توانستند آن را از دست آن خود کنند که در این بین، جو هارت و پترچک با 4 بار بردن دستکش طلایی، رکورددار هستند و په په رینا، دروازه بان سابق لیورپول، هم سه بار به این جایزه دست پیدا کرده است. تیبو کورتوا، وویژک شزنی و ادوین فن درسار هم هرکدام یک بار دستکش طلایی لیگ برتر را از آن خود کرده بودند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.