Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
گلزنی‌های بی‌پایان کاوه؛ این بار به کلوب بروژ - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 11:26 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- ورزشی - گلزنی‌های بی‌پایان کاوه؛ این بار به کلوب بروژ

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

گلزنی‌های بی‌پایان کاوه؛ این بار به کلوب بروژ

تاریخ 21 اردیبهشت 1397 ساعت 02:35:08
کد خبر: 056301
ستاره ایرانی شارلروا برای سومین بازی متوالی نیز در ترکیب تیمش خوش درخشید و موفق به گلزنی برابر صدرنشین ژوپیر لیگ شد.

 

 

نمایش درخشان رضایی  در شب باخت شارلروا

گلزنی‌های بی‌پایان کاوه؛ این بار به کلوب بروژ

 

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار ماقبل پایانی هفته هشتم مرحله پلی‌آف ژوپیر لیگ بلژیک(برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا) تیم شارلروا که برای دومین مسابقه پیاپی کاوه رضایی را در خط حمله داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه استاد دو پایس میزبان کلوب بروژ صدرنشین بود.

 

کاوه رضایی که دو هفته قبل در حضور تعویضی برابر اندرلخت موفق به گلزنی شد و در دیدار اخیرشان مقابل خنت هم تک گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند، امشب هم در دقیقه ۱۸ از روی نقطه پنالتی و با شوت محکم دروازه کلوب بروژ را باز کرد تا تیمش در دیدار خانگی با یک گل پیش بیافتد.

 

 

یاران رضایی که امیدوار به جبران شکست ۶ گله هفته چهارم مرحله پلی‌آف برابر کلوب بروژ بودندَ، در ادامه مسابقه امشب نتوانستند برتری خود را حفظ کنند تا در نهایت با نتیجه ۳ بر یک شکست خورده و ۳۳ امتیازی و در رده چهارم جدول بمانند.

 

کاوه رضایی در حالی امشب برای سومین بازی متوالی در ترکیب شارلروا نمایش درخشانی با زدن سومین گل پیاپی برابر کلوب بروژ داشت که توانست تعداد گل‌های این فصل خود در ژوپیر لیگ را به عدد ۱۶ برساند و در رده چهارم برترین گلزنان قرار بگیرد.

 

 

 

کلوب بروژ در فاصله دو هفته به پایان فصل ژوپیر لیگ بلژیک با ۴۵ امتیاز صدرنشین است و در صورت کسب حتی تساوی در مسابقه آینده برابر استاندارد لیژ ۴۱ امتیازی قهرمانی خود را در این فصل قطعی می‌کند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.