Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پوچتینو: امیدوارم رئال مادرید لیورپول را مغلوب کند - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 12:29 ب.ظ / Tue, 2018 October 16

- ورزشی - پوچتینو: امیدوارم رئال مادرید لیورپول را مغلوب کند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

پوچتینو: امیدوارم رئال مادرید لیورپول را مغلوب کند

تاریخ 21 اردیبهشت 1397 ساعت 20:15:09
کد خبر: 056305
مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام ابراز امیدواری کرد رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان قادر به غلبه بر لیورپول باشد

پوچتینو: امیدوارم رئال مادرید لیورپول را مغلوب کند

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام ابراز امیدواری کرد رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان قادر به غلبه بر لیورپول باشد.

 

در اواسط فصل و هنگامیکه زیدان در رئال مادرید عملکرد خوبی نداشت، از پوچتینو به عنوان یکی از گزینه های احتمالی هدایت رئال مادرید نام برده شد اما با رسیدن کهکشانی ها به فینال لیگ قهرمانان، این شایعه به کل فراموش شده است.

 

 

پوچتینو گفت: "فصل بسیار خوبی را سپری کردیم و عملکرد قابل قبولی در طوی این فصل ارائه دادیم. از منظر مالی فاصله زیادی با تیم هایی مانند چلسی و لیورپول داریم اما توانسته ایم در رقابت با آنها عملکرد خوبی نشان دهیم."

 

پوچتینو در خصوص شایعات انتقال به رئال مادرید گفت: "سه فصل دیگر با تاتنهام قرارداد دارم و اگر کسی من را می خواهد باید با رئیس باشگاه صحبت کند.

 

من فکر می کنم رئال مادرید مدعی اول فتح لیگ قهرمانان است و من امیدوارم آنها قادر به غلبه بر لیورپول در فینال باشند زیرا لیورپول به هر حال رقیب ما در لیگ برتر محسوب می شود."

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.