Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بازیکنانی که قرار است از پرسپولیس خارج شوند - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:12 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- ورزشی - بازیکنانی که قرار است از پرسپولیس خارج شوند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

بازیکنانی که قرار است از پرسپولیس خارج شوند

تاریخ 09 خرداد 1397 ساعت 07:34:25
منبع: fars
کد خبر: 056736
برای جذب بازیکن جدید باید نام چند بازیکن این تیم از لیست کنار گذاشته شود.

 

 

بازیکنانی که قرار است از پرسپولیس خارج شوند

 

مسلمان بعد از پرسپولیس به چه تیمی خواهد رفت؟
روش پرسپولیس برای جذب بازیکن جدید
بازیکن جدید پرسپولیس
احتمال بازگشت سروش رفیعی به پرسپولیس
کارت پایان خدمت عالیشاه در باشگاه پرسپولیسکارت پایان خدمت عالیشاه در باشگاه پرسپولیس

 

در حالیکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس کماکان بسته است و هنوز تصمیم قطعی در خصوص لغو شدن از محرومیت نقل و انتقالات یا پابرجا ماندن آن اعلام نشده اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا بازیکنان مدنظر برانکو سرمربی تیم خود را جذب کنند تا در صورت لغو شدن محرومیت از نقل و انتقالات این بازیکنان از ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شوند و یا اینکه در صورتی که محرومیت از نقل و انتقالات پابرجام بماند در نیم‌فصل دوم از آنها استفاده کنند.

با این همه لیست بازیکنان پرسپولیس تکمیل است و در صورتی که مسئولان این باشگاه بخواهند بازیکن یا بازیکنانی را به لیست تیم اضافه کنند باید برخی از بازیکنان را از لیست بزرگسالان کنار بگذارند.

صادق محرمی جدایی‌اش از پرسپولیس و پیوستن به دیناموزاگرب کرواسی قطعی است و از طرف دیگر برانکو به مسئولان باشگاه اعلام کرده که نیازی به محسن مسلمان ندارد تا او هم دومین جدا شده قطعی پرسپولیس لقب بگیرد. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها باب مذاکره را با چند بازیکن باز کرده‌اند و در صورت جذب همه آنها باید چند بازیکن دیگر از لیست بزرگسالان کنار گذاشته شود.

از یک طرف گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ایی پرسپولیس که به عنوان بهترین گلزن تیم پیکان به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد از نظر فنی نتوانست رضایت برانکو را جلب کند و سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه اعلام کرده که علامت سؤال بزرگی درباره این بازیکن وجود دارد و احتمال کنار گذاشتن او از لیست سرخ‌پوشان بسیار زیاد است. البته احسان علوان‌زاده و آدام همتی دو بازیکنی هستند که در فصل هفدهم لیگ برتر حضور بسیار کم رنگی در نتیجه‌گیری پرسپولیس داشتند و به دلیل اینکه در لیست بالای ۲۳ سال قرار دارند در صورتی که قرار باشد بازیکنی به جمع پرسپولیس اضافه شود قطعاً این دو بازیکن هم از لیست سرخ‌پوشان کنار گذاشته خواهند شد. این را هم در نظر بگیرید هنوز وضعیت وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کمال کمیابی‌نیا مشخص نیست. هرچند که این سه نفر مدنظر سرمربی پرسپولیس هستند.

تمام این احتمالات در حالی رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت که پرسپولیس به صورت قطعی بازیکنانی را جذب کند و پنج بازیکن مورد اشاره که دو نفر آنها جدایی‌شان قطعی است کاندیدای کنار گذاشتن از لیست سرخ‌‌پوشان هستند./ 110

انتهای پیام/

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.