Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ناز کمال خریدار ندارد؛ احتمال لژیونر ماندن سروش - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:36 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- ورزشی - ناز کمال خریدار ندارد؛ احتمال لژیونر ماندن سروش

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ناز کمال خریدار ندارد؛ احتمال لژیونر ماندن سروش

تاریخ 20 خرداد 1397 ساعت 15:25:56
منبع: irna
کد خبر: 057119
«برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم پرسپولیس از مدیران این باشگاه خواست، دیگر برای تمدید قرارداد با «کمال کامیابی نیا» با این بازیکن تماس نگیرند.  

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی شبکه نیوز|shabakenews ،کامیابی نیا هافبک پرسپولیس از جمله بازیکنانی بود که در پایان لیگ هفدهم قراردادش با این باشگاه به پایان رسید و برانکو از مدیران باشگاه خواسته بود تا قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. 
اما کامیابی نیا باز هم روند سال گذشته خود را پی گرفت و به دنبال بالا بردن مبلغ قراردادش است. در حالی که هفته گذشته مسئولان باشگاه پرسپولیس آماده تمدید قرارداد با این بازیکن بودند، اما یکباره کامیابی نیا سر از ترکیه درآورد تا طاقت برانکو تمام شود. 
برانکو در آخرین صحبت با گرشاسبی از او خواست دیگر برای تمدید قرارداد با کامیابی نیا با این بازیکن تماس نگیرند و اگر این بازیکن خواست شخصا در باشگاه حاضر شود و طبق توافق هفته گذشته قرارداد خود را تمدید کند. 

*** سروش به دنبال پیشنهادهای خارجی 
از سوی دیگر برانکو به شدت خواهان جذب «سروش رفیعی» بازیکن سابق خود است که بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کمی باعث تردید سروش شده است. گفته می شود وی در دیدار با مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده مشکلی با بسته بودن پنجره نقل و انتقالات ندارد و در ایران تنها گزینه او پرسپولیس خواهد بود، اما باید کمی به او فرصت دهند. 
گفته می شود رفیعی به غیر از پیشنهادهای فراوان باشگاه های داخلی از چند باشگاه امارات و قطر هم پیشنهاد دارد و در حال بررسی این پیشنهادهاست تا شاید بازهم فوتبال خود را در خارج از ایران ادامه دهد. /9515Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.