Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
8 بازیکن جدا شده از استقلال چه کسانی هستند؟ - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 08:06 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - 8 بازیکن جدا شده از استقلال چه کسانی هستند؟

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
آبی ها در انتظار تصمیم سرنوشت ساز سازمان لیگ

8 بازیکن جدا شده از استقلال چه کسانی هستند؟

تاریخ 23 خرداد 1397 ساعت 08:37:02
منبع: varzesh3
کد خبر: 057173
تیم فوتبال استقلال با خریدهایی که در فصل نقل و انتقالات انجام داده است باید حالا لیست خود را خالی کند که به نظر کنار گذاشتن تعداد زیادی بازیکن کار بسیار سختی باشد. آبی ها در انتظار تصمیم سرنوشت ساز سازمان لیگ

 

 

آبی ها در انتظار تصمیم سرنوشت ساز سازمان لیگ

8 بازیکن جدا شده از استقلال چه کسانی هستند؟

 

به گزارش "ورزش سه"، لیست 18 نفره استقلال فصل قبل کاملا پر بود و حالا با خرید 4 بازیکن، لیست این  تیم 4 بازیکن اضافه دارد؛ به جز این 4 بازیکن با شروع فصل جدید آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور و ارشیا بابازاده هم به لیست بزرگسال آبی ها اضافه می شوند ضمن اینکه میعاد یزدانی هم که فصل قبل به صورت قرضی از جمع آبی ها جدا شده بود، برای فصل جدید باید به این تیم برگردد و با این شرایط آبی ها باید نام 8 بازیکن را از لیست خود خارج کنند.


به جز این آبی ها قصد دارند یک مدافع چپ هم در فصل نقل و انتقالات جذب کنند که اگر این بازیکن هم بالای 23 سال باشد، حالا آبی ها باید 9 بازیکن را از لیست تیم خود خارج کنند.

 


جدا شده های قطعی چه کسانی هستند؟


هرچند هنوز لیست خروجی استقلال به طور قطعی اعلام نشده است اما به نظر می رسد با آغاز فصل نقل و انتقالات جدایی بهنام برزای، جابر انصاری و بویان از جمع آبی ها قطعی است و آنها جایی در این تیم برای فصل آینده نخواهند داشت.


به جز این 3 بازیکن عرشیا بابازاده هم که در این فصلش نامش به لیست بزرگسال استقلال اضافه می شود احتمالا از لیست آبی ها خارج خواهد شد و البته میعاد یزدانی هم با دریافت رضایت نامه اش راهی تیم دیگری می شود.

همچنین لئاندرو پادوانی هم که با مصدومیت شدید روبرو شده است، نامش از لیست خارج می شود چراکه شرایط تمرین کردن ندارد.


در انتظار جدایی 4 ستاره


به  جز 6 بازیکنی که جدایی شان از استقلال قطعی است، در صورتی که استقلال یک مدافع چپ بالای 23 سال جذب کند، 3 بازیکن دیگر باید از جمع آبی ها جدا شوند که در این بین کار آبی ها بسیار سخت می شود.


البته قرار است نام محسن کریمی و داریوش شجاعیان که با مصدومیت طولانی مدت روبرو شده اند از لیست استقلال تا نیم فصل خارج شود و با این شرایط 3 بازیکن می مانند که باید از تیم جدا شوند.


در این بین گفته می شود ممکن است علی قربانی برای فصل جدید به جایی برود که بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند و ممکن است در صورت جذب دفاع چپ، میلاد زکی پور هم نامش در لیست خروجی باشگاه قرار بگیرد که با این شکل لیست آبی ها می تواند به حد استاندارد برسد.

 

در انتظار قانون سرنوشت ساز سازمان لیگ


سازمان لیگ فوتبال ایران برای اینکه استعدادهای بالای 23 سال فوتبال ایران هدر نروند ممکن است قانونی را تصویب کند که هر تیم بتواند 3 بازیکن زیر 25 سال خارج از سهمیه بزرگسال در لیست خود داشته باشد که اگر این قانون تصویب بشود، با جدایی بهنام برزای، جابر انصاری، بویان، میعاد یزدانی و ارشیا بابازاده و البته خارج کردن نام محسن کریمی و داریوش شجاعیان از لیست آبی ها تا نیم فصل لیست این تیم خالی می شود و آبی ها می توانند با خیال راحت لیگ هجدهم را استارت بزنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.