Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد (عکس) - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 11:57 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- ورزشی - راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد (عکس)

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد (عکس)

تاریخ 29 خرداد 1397 ساعت 13:03:26
کد خبر: 057231
هتل میراژ شهر کازان این روزها درب ورودی خود را به روی تمام خبرنگاران و عکاسان بسته است چرا که شاگردان کی روش در آن حضور دارند.

راه ورود به هتل تیم ملی بسته شد (عکس)

 

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان فوتبال ایران برای برگزاری دومین دیدار خود در جام جهانی، عصر روز گذشته مسکو را به سوی کازان ترک کردند تا خود را مهیای برگزاری دیدار برابر اسپانیا کنند. آنها پس از حضور در شهر کازان راهی  هتل میراژ این شهر شدند تا در روزهای حضور در کازان در آن اقامت داشته باشند. 


البته نکته گفتنی درباره این اسکان، دستورالعملی برخلاف آنچه در دیدار اول اتفاق افتاد بود. با توجه به حضور بسیاری از هواداران و خبرنگاران و تصویربرداران در هتل محل اقامت ملی پوشان در شهر سن پترزبورگ، این بار مسئولان تیم ملی تصمیمی دیگر گرفتند از حضور خبرنگاران و عکاسان و ... ممانعت به عمل آورند تا این بار بازیکنان تیم ملی در زمان حضور در هتل،  بدون سر و صدا به استراحت بپردازند تا در نهایت بتوانند با تمرکز بالا در برابر حریف خود قد علم کنند. 

 


لازم به ذکر است در روز دیدار تیم ملی با مراکش، حضور زیاده از حد هواداران و خبرنگاران و ... در لابی هتل محل اقامت ملی پوشان باعث ایجاد سر و صدای فراوانی شد و همین موضوع ناراحتی مسئولان تیم ملی را به دنبال داشت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.