Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
واکنش سرمربی پرتغال به کت در آوردن کی روش - شبکه نیوز
چهار شنبه، 28 آذر 97 ساعت 01:27 ب.ظ / Wed, 2018 December 19

- ورزشی - واکنش سرمربی پرتغال به کت در آوردن کی روش

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
واکنش سرمربی پرتغال به کت در آوردن کی روش

واکنش سرمربی پرتغال به کت در آوردن کی روش

تاریخ 05 تیر 1397 ساعت 22:16:05
منبع: varzesh3
کد خبر: 057296
سرمربیان دو تیم ایران و پرتغال پس از پایان بازی همدیگر را در آغوش کشیدند و به هم تبریک گفتند. به گزارش ورزش سه، سوت پایان بازی ایران و پرتغال توسط داور پاراگوئه ای زده شد، حذف تیم ملی شجاع و قابل احترام ایران را اعلام کرد.

واکنش سرمربی پرتغال به کت در آوردن کی روش

سانتوس به کی‌روش: به من احترام بگذار

سرمربیان دو تیم ایران و پرتغال پس از پایان بازی همدیگر را در آغوش کشیدند و به هم تبریک گفتند.

به گزارش شبکه نیوز سوت پایان بازی ایران و پرتغال توسط داور پاراگوئه ای زده شد، حذف تیم ملی شجاع و قابل احترام ایران را اعلام کرد.

 

پس از سوت پایان بازی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال به سمت یکدیگر رفتند و در حالیکه چهره شان به هیچ وجه حرکت بعدی را لو نمیداد به یکباره همدیگر را در آغوش گرفتند. 

 

روزنامه پرتغالی با انتشار عکس این صحنه با تیتر "ری اکش قبل از بغل کردن آخر بازی" نوشت:دو سرمربی با تبریک گفتن به یکدیگر بعد از یک موعظه و پند دو جانبه همدیگر را در آغوش گرفتند. فرناندو سانتوس قبل از بغل کردن سرمربی ایران خطاب به کی روش گفت: کتت را در آوردی؟ دوباره تنت کن، چرا به من احترام نمی ذاری (بابا)! 

 


کارلوس کی روش در صحنه ای که به نظر می رسید از زمین اخراج شده، کتش را در آورد و به سمت رختکن پرت کرد تا بدون کت، دقایق پایانی بازی را مشاهده کند که البته کی روش در نشست مطبوعاتی پس از بازی و با حالت کنایه آمیزی گرمای هوا را دلیل در آوردن کت از تنش دانست تا از پاسخ واضح به این حرکتش فرار کند، همچنین سرمربی پرتغال نیز بسیار احترام آمیز درباره کی روش در کنفرانس صحبت کرد تا رابطه خوب این دو سرمربی مشخص شود.

 

حال بازیکنان ایران و کی روش به خانه بر می گردند و پرتغال به مصاف اروگوئه در مرحله بعد می رود، دیداری که کی روش این بار طرفدار پرتغال، رونالدو و تیم کشورش است. /889

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.