Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ستاره پیشین بارسلونا در نزدیکی لیگ ایران - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:17 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- ورزشی - ستاره پیشین بارسلونا در نزدیکی لیگ ایران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ستاره پیشین بارسلونا در نزدیکی لیگ ایران

تاریخ 13 مرداد 1397 ساعت 19:28:09
کد خبر: 057470
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کامرون که سابقه بازی در تیم‌های بزرگ اروپایی را دارد مذاکراتی را با یکی از تیم‌های لیگ برتری انجام داده اما هنوز بر سر برخی مسائل به توافق نرسیده‌اند.
ستاره پیشین بارسلونا در نزدیکی لیگ ایران

 

ستاره پیشین بارسلونا در نزدیکی لیگ ایران

 

 

به گزارش مهر، ساموئل اتوئو که در ۳۷ سالگی قرار دارد فصل گذشته را در تیم قونیه اسپور ترکیه سپری کرد اما در پایان فصل از این تیم جدا شد.

 

یکی از تیم های لیگ برتری ایران که به تازگی چند بازیکن خارجی را هم به خدمت گرفته است، مذاکراتی را با ساموئل اتوئو در ترکیه انجام داده است اما هنوز به توافق نهایی دست پیدا نکرده اند. این بازیکن شرایطی دارد که طرفین در حال رایزنی بر سر رسیدن به توافق نهایی هستند.

 

طرف ایرانی از روند مذاکره با بازیکن پیشین رئال مادرید و بارسلونا ابراز رضایت کرده اما هنوز توافق نهایی بین طرفین صورت نگرفته است.

 

«ساموئل اتوئو فیلس» بهترین گلزن تاریخ جام ملت‌های آفریقا و چهارمین گلزن برتر تاریخ باشگاه فوتبال بارسلونا است.

 

اتوئو در ابتدا فوتبال را در تیم کشورش آغاز کرد. سپس به رئال مادرید اسپانیا پیوست. پس از آن که نتوانست در تیم رئال مادرید جایگاه ثابتی پیدا کند، بطور قرضی به رئال مایورکا پیوست و موفق شد ۵۴ گل برای این تیم به ثمر برساند و رکورد گلزنی در باشگاه را از آن خود کند.

 

در سال ۲۰۰۴ مسؤولان رئال مادرید و بارسلونا تصمیم گرفتند این ستاره کامرونی را وارد تیم خود کنند. در نهایت، فلورِنتینو پِرِز - مدیر وقت رئال مادرید - اعلام کرد با توجه به حضور رائول و رونالدو احتیاجی به اتوئو ندارد. بدین ترتیب اتوئو با قراردادی ۲۴ میلیون یورویی به بارسلوناپیوست. وی در سال ۲۰۰۹ به تیم اینترمیلان، سپس در سال ۲۰۱۱ به آنژی ماخاچکالا روسیه و در سال ۲۰۱۳ به عضویت چلسی درآمد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.