Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
جذاب ترین تراکتور تاریخ با مسعود و اشکان - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 03:53 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - جذاب ترین تراکتور تاریخ با مسعود و اشکان

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
استقبال بی سابقه از دو ستاره بزرگ (عکس)

جذاب ترین تراکتور تاریخ با مسعود و اشکان

تاریخ 16 مرداد 1397 ساعت 17:51:29
کد خبر: 057484
شجاعی و دژاگه با حضور در استادیوم تراکتورسازی اولین تمرین خود را زیر نظر توشاک انجام دادند. تمرینی که بیش از 5 هزار هوادار آن را تماشا می‌کردند و شور و حال عجیبی به تمرین داده بودند.

 

 

استقبال بی سابقه از دو ستاره بزرگ (عکس)

جذاب ترین تراکتور تاریخ با مسعود و اشکان 

 

به گزارش "شبکه نیوز | shabakenews"، استادیوم عاشورای تبریز که به عنوان زمین اختصاصی تیم تراکتورسازی شناخته می‌شود بعد از ظهر امروز یکی از به یاد ماندنی‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. جایی که 5 هزار تماشاگر تنها برای استقبال از دو کاپیتان تیم ملی ایران گرد هم جمع شده بودند و منتظر بودند با ورود این دو به زمین مسابقه یکی از پرستاره‌ترین تمرینات خود را مشاهده کنند. 


تماشاگران قبل از ورود دژاگه و شجاعی به زمین، یک صدا و با زبان ترکی به تشویق تیم خود پرداختند و در این بین با شعار خود کری‌هایی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس خواندند. در این بین می‌توان رضایت را در چهره تک تک هواداران تراکتورسازی دید. آن‌ها بالاخره به رویای چند ساله خود دست یافتند و با رهایی از مالکیت نهادهای نظامی به شخص مورد اعتماد آذری‌ها یعنی محمدرضا زنوزی واگذار شدند. 


بالاخره لحظه موعود برای تماشاگران تراکتور فرارسید. شاگردان توشاک یک به یک راهروی منتهی به رختکن را طی کردند و وارد زمین شدند و در ادامه نوبت به بازیکنان بزرگ تراکتور رسید. اول از همه مسعود شجاعی از پله‌ها بالا آمد و بلافاصله بعد از آن اشکان دژاگه وارد پیست تارتان استادیوم عاشورا شد. با ورود این دو ورزشگاه اختصاصی تراکتور منفجر شد و تماشاگران صحنه‌ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدند را بالاخره مشاهده کردند. 


یکی از تماشاگران از فرط شادی سکوها را ترک کرد تا خود را به دژاگه برساند و در آخر هم به هدف خود دست یافت و قبل از فرارسیدن انتظامات باشگاه در آغوش اشکان دژاگه آرام گرفت. دو کاپیتان تیم ملی در میان تشویق شدید تماشاگران رسما کار خود را با تراکتورسازی شروع کردند. نکته جالب توجه پوشیدن شماره 7 و 21 از سوی شجاعی و دژاگه در بدو ورودشان بود. 


بی شک باشگاه تراکتورسازی یکی از پرستاره‌ترین روزهای تاریخ خود را پشت سر می‌گذارد. جایی که این باشگاه پرطرفدار تبریزی با مالکیت زنوزی به سمت آرامش حرکت می‌کند و به دنبال تحقق رویای آذری زبان‌ها است. رویایی که تنها با قهرمانی در لیگ برتر محقق می‌شود و خاطره سیاه چند سال اخیر را از ذهن آن‌ها پاک می‎‌کند. هواداران تراکتورسازی هنوز هم خاطرات عجیب لیگ چهاردهم و کسب نایب قهرمانی تلخ در لیگ برتر را فراموش نکرده‌اند و به دنبال یافتن مسبب آن اتفاق هستند. 


اما حالا امیدوارتر از هر زمانی ادامه لیگ را دنبال می‌کنند. در وهله اول شخص مورد اعتماد آن‌ها مالکیت تراکتورسازی را بر عهده گرفت و با وعده ساختن تراکتور رویایی دل هواداران را شاد کرد. وعده‌ای که با استخدام سرمربی سابق رئال مادرید و کاشف گرت بیل استارت خورد و با جذب بازیکنانی هم‌چون محسن فروزان، محمد طیبی، هری فورستر و استوکس ادامه یافت. اما این آخر کار برای تی تی‌ها نبود و زنوزی با جذب دو بازیکن سرشناس پیش از پیش به قلب آن‌ها نفوذ کرد. مالک جدید تراکتور با عقد قرارداد با مسعود شجاعی و اشکان دژاگه آسمان تبریز را پرستاره‌تر از قبل نمود و تمامی ابراز لازم برای کسب موفقیت را فراهم کرد. 


حالا تنها نکته‌ی مهمی که می‌ماند هماهنگ کردن این فوق ستاره‌ها با یکدیگر است. بی شک حضور بازیکنانی همچون دژاگه، شجاعی، فورستر، استوکس در کنار بازیکنان جوانی مثل احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی‌فر فاز هجومی تراکتوری‌ها را به عنوان یکی از مخوف‌ترین خط حملات لیگ برتر تبدیل کرده و کار را برای حریفان لیگ برتری سخت می‌کند. در این میان با بر طرف شدن نقاط ضعف دفاعی این تیم توسط کادرفنی، می‌‎توان تراکتور را به عنوان یکی از مدعیان اصلی کسب جام در کنار تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ذوب‌آهن یاد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توشاک در تراکتورسازی تبریز

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.