Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
جزئیات ضرب و شتم دختر فوتسالیست قمی - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 03:10 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - جزئیات ضرب و شتم دختر فوتسالیست قمی

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
باورنکردنی در فوتسال بانوان

جزئیات ضرب و شتم دختر فوتسالیست قمی

تاریخ 28 مرداد 1397 ساعت 13:22:49
منبع: varzesh3
کد خبر: 057513
در حاشیه مسابقات لیگ فوتسال بانوان قم درگیری بین بازیکنان دو تیم موجب مصدومیت یکی از دختران می‌شود و انتقال او به بیمارستان می‌شود/ اما اتفاق عجیبی امروز در لیگ فوتسال بانوان قم رخ داده که حواشی زیادی در پی داشته و موجب آسیب دیدگی یکی از فوتسالیست‌های دختر شده است.
جزئیات ضرب و شتم دختر فوتسالیست قمی

 

 

باورنکردنی در فوتسال بانوان

جزئیات ضرب و شتم دختر فوتسالیست قمی

 

در حاشیه مسابقات لیگ فوتسال بانوان قم درگیری بین بازیکنان دو تیم موجب مصدومیت یکی از دختران می‌شود و انتقال او به بیمارستان می‌شود.

به گزارش "شبکه نیوز | shabakenews "، فوتسال آقایان قم در سالیان اخیر همواره جزو برترین‌های کشور بوده و بازیکنان زیادی از جمله علی‌اصغر حسن‌زاده، ابوالقاسم عروجی، علیرضا وفایی، سعید تقی‌زاده و ... از این استان به تیم ملی رسیده‌اند ولی در یکی، دو فصل اخیر فوتسال بانوان قم نیز به طور جدی فعالیت خود را آغاز کرده و در لیگ یک کشوری حضور داشته است.

 

اما اتفاق عجیبی امروز در لیگ فوتسال بانوان قم رخ داده که حواشی زیادی در پی داشته و موجب آسیب دیدگی یکی از فوتسالیست‌های دختر شده است.

در هفته ماقبل پایانی لیگ فوتسال قم دیدار حساسی بین دو تیم مدعی از ساعت ۱۵ در سالن ثامن این شهر برگزار می‌شود که تیم گسترش از آکادمی باران مهر با نتیجه ۷ بر ۲ تیم شاهین فراز را شکست می‌دهد و بلافاصله پس از پایان این دیدار درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم رخ می‌دهد.

 

به گفته یکی از شاهدان عینی و اعضای یکی از تیم‌ها، الهام صفا بازیکن شاهین فراز پس از پایان مسابقه و زمانی که از پله‌های سالن بالا رفته بود، به شعار «۶ تایی‌ها» چند بازیکن تیم گسترش واکنش شدیدی نشان داده و موجب درگیری بین دو طرف شده است.

یکی از شاهدان حادثه به "ورزش سه" می‌گوید: «بعد از پایان بازی الهام صفا به شعار دو بازیکن حریف و یکی از تماشاگران واکنش نشان داد و با آنها درگیری پیدا کرد که طرف مقابل به همراه دو نفر دیگر به صورت شدیدی او را مورد ضرب و شتم قرار دادند، طوری که او برای لحظاتی از حال رفته و بعد از آن با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شده است»

 

یکی دیگر از شاهدان حادثه به خبرنگار ما می‌گوید: «پس از پایان مسابقه به دلیل اینکه یکی از تماشاگران(که جزو بازیکنان فوتسال قم نیز است) در جریان بازی علیه تیم شاهین فراز در آن شعار می‌داده، الهام صفا بلافاصله پس از بالا رفتن از پله‌های سالن به سمت آن تماشاگر می‌رود و علاوه بر فحاشی و پرتاب بطری آب، به صورت او ضربه می‌زند که این حرکت او با واکنش این بازیکن- تماشاگر و یک تماشاگر دیگر مواجه می‌شود و فرد دچار آسیب دیدگی می‌شود.»

 

این دختر فوتسالیست ۲۵ ساله قمی که از ناحیه گردن آسیب دیده بوده بعد از انتقال به بیمارستان، زیر نظر پزشکان بوده و در دو مرحله از گردن او سی تی اسکن گرفته شده است.

 

در بیمارستان ابتدا یکی از دکتران گفته مهره‌های گردن این بازیکن جابه‌جا شده ولی ساعاتی بعد یکی دیگر از دکتران بعد از دیدن سی تی اسکن‌ها و معاینه الهام صفا، عنوان کرده ضرب دیدگی است و او می‌تواند ترخیص شود که او نیز اکنون از بیمارستان مرخص شده است.

 

 

 

کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم نیز در این باره اطلاعیه‌ای به شرح زیر منتشر کرده است:

 

۱- هیأت فوتبال استان قم به طور جدی پیگیر این اتفاق بوده و به دنبال برخورد قاطعانه با تمام افرادی که در این حادثه نقش داشتند و یا با اخبار کذب موجب خدشه‌دار کردن چهره ورزش بانوان قم و حتی کشور شده‌اند را دارد.


۲- کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم افرادی که در این اتفاق نقش داشتند را شناسایی کرده و به صورت مکتوب صبح فردا(یکشنبه) آنها را به حراست اداره کل ورزش و جوانان استان و کمیته انضباطی معرفی خواهد کرد تا پیگیری جدی‌تری در این رابطه داشته باشند.


۳- با وجود ابراز ناراحتی کمیته بانوان هیأت فوتبال استان قم از این اتفاق و آرزوی سلامتی برای خانم صفا، اما لازم به ذکر است که این حادثه نه در جریان مسابقه، بلکه پس از پایان یک مسابقه و آن هم روی سکوی تماشاگران اتفاق افتاده و نمی‌توان قصور مسؤولان برگزاری مسابقه یا هیأت فوتبال قم را عامل این اتفاق دانست.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.