Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کاوه رضایی به کلوب بروژ پیوست - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 04:21 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - کاوه رضایی به کلوب بروژ پیوست

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

کاوه رضایی به کلوب بروژ پیوست

تاریخ 01 شهریور 1397 ساعت 19:43:26
منبع: varzesh3
کد خبر: 057587
ستاره ایرانی شارلروا با عقد قراردادی چهار ساله به تیم قهرمان ژوپیر لیگ بلژیک پیوست.

 

 

انتقال با رکوردشکنی برای شارلروا؛
کاوه رضایی به کلوب بروژ پیوست

 

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی که یک سال قبل از استقلال تهران به شارلروا رفت، در این تیم بلژیکی عملکرد درخشانی ارائه داده بود و سومین گلزن برتر فصل قبل ژوپیر لیگ شد، امروز قراردادی رسمی با باشگاه کلوب بروژ امضاء کرد.

این مهاجم ۲۶ ساله پس از دوران موفقیت‌آمیز در ذوب‌آهن، یک فصل درخشان هم در استقلال داشت که پس از بازی‌های درخشانی که در لیگ برتر و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا برای آبی پوشان ارائه کرده بود، به‌عنوان بازیکن آزاد به شارلروا بلژیک پیوست و در این تیم نمایشی فراتر از انتظار داشت تا مورد توجه تیم قهرمان فصل قبل بلژیک قرار بگیرد.

کاوه رضایی فصل قبل در بازی‌های ژوپیر لیگ و مرحله نهایی پلی‌آف مجموعا ۳۹ بازی برای شارلروا انجام داد و موفق به زدن ۱۶ گل شد و ۶ پاس گل داد و در چهار مسابقه فصل جدید ژوپیر لیگ هم توانسته سه گل به ثمر رسانده و بهترین بازیکن تیمش باشد ولی با توجه به پیشنهاد باشگاه کلوب بروژ، مهدی بیات مالک ایرانی باشگاه شارلروا تصمیم به فروش کاوه گرفت.

بیات که رضایت کامل از عملکرد کاوه رضایی داشت و رابطه خوبی با او برقرار کرده بود، با انتقال این ستاره ایرانی به کلوب بروژ درآمد ۵ میلیون یورویی به دست آورد که این رقم رکورد نقل و انتقال باشگاه‌اش را هم شکست.

علاوه بر رقم توافق شده بین باشگاه‌های کلوب بروژ و شارلروا، کاوه رضایی در کلوب بروژ ۱۰۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد و مهاجم ایرانی بعد از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز تست‌های پزشکی، قراردادی به مدت چهار فصل به امضاء رسانده است.

نکته مهم انتقال کاوه رضایی به کلوب بروژ، حضور قطعی این مهاجم در فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود که او را به تنها بازیکن ایرانی تبدیل می‌کند که امسال در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت؛ البته اگر دینامو زاگرب کرواسی هم از مرحله پلی‌آف صعود کند، صادق محرمی نیز به این مهم دست پیدا می‌کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.